contador gratis Saltar al contenido

AirPods Pro on nüüd saadaval Brasiilias

AirPods Pro on nüüd saadaval Brasiilias

Apple'i uued juhtmevabad kõrvaklapid AirPods Pro on nüüd Brasiilias ametlikult saadaval. Algselt kuulutas ettevõte need välja oktoobri lõpus.

Kõrvasisese disainiga uus AirPods Pro pakub selliseid funktsioone nagu aktiivne mürasummutus, ümbritsev režiim, adaptiivne tasakaalustamine ja palju muud.

Aktiivse mürasummutuse kohta kasutab see funktsioon kõrva kuju ja räniotsaku kohandamiseks kahe mikrofoni ja tarkvara kombinatsiooni. See blokeerib ümbritsevad helid ja pakub kasutajatele kohandatud mürasummutamise kogemust.

Uudised

Tarned algavad 30. oktoobril ja neid müüakse hinnaga 249 dollarit

Ambient Mode režiimis on kasutajatel võimalus kuulata muusikat, kuulates samas ümbritseva keskkonna helisid. See režiim võimaldab ka kasutaja häält loomulikult kuulda, kuni heli jätkub.

Adaptive Matching kohandab muusika madalad ja keskmised sagedused automaatselt kasutaja kõrva, luues parema kogemuse.

Uutel juhtmevabadel peakomplektidel AirPods Pro on Bluetooth 5.0 -ühendus, traadita laadimise tugi ja kuni nelja ja poole tunni pikkune heli kestvus ühe laadimisega (kuni viis tundi, kui aktiivne tühistamine on välja lülitatud ja ümbritsev režiim keelatud) ning kolm ja pool tundi vestlust ühe laadimisega. .

Huvitatud kasutajad saavad Apple'i poest osta uusi kõrvaklappe 2249,00 R $ kuni 12 korda või 2 024,10 R RÜ vaatamisi. Seda hakkavad müüma ka ettevõtte partnerkauplused.

Allikas: MacMagazine. (TagsToTranslate) õun (t) lennukid (t) õhusõidukid pro (t) iphone (t) õunakell (t) ipad (t) lennukite hind pro (t) lennukid pro Brasiilias (t) lennukid pro hind ei brasiilia