Meeldetuletus: iOS 11-s saate nĂĽĂĽd vasaku ja parema AirPodi jaoks erinevaid toiminguid konfigureerida

AirPods saab iOS 12 oluliste juurdepääsetavuse funktsioonide tuge

Apple ei ole veel ülemaailmse arendajate konverentsi (WWDC) avamise 2018. aastal uut riistvara teatanud. Kuid mõned seadmed said oma operatsioonisüsteemi värskendustest uudiseid.

See kehtib nii AirPod et koos iOS 12, Saate juurdepääsu hõlbustusfunktsioonidele Kuula otseülekannet (Kuula otseülekannet).

See funktsioon käivitati 2014. aastal ja töötab praegu ainult kuuldeaparaatidega Valmistatud iPhone'i jaoks ning muutke iPhone, iPad ja iPod touch põhimõtteliselt kaugmikrofoniteks, et saata heli kuuldeaparaatidesse. Oleme siin seda artiklit palju kommenteerinud.

Seda funktsiooni saab aktiveerida ja kohandada hõlbustusseadetes iDevices ja see aitab heliraskustega inimesi mürarikkas keskkonnas, näiteks rahvarohketes restoranides, auditooriumides, koolides jm.

Selle funktsiooni aktiveerimise võimalusega ka AirPodides võivad Apple'i kõrvaklapid olla huvitavam toode (kui neil juba olemas) ja vastavad piiratud heliga inimeste vajadustele.

Alati on hea meeles pidada, et AirPod ei asenda kuulmisabivahendeid neile, kellel on heliraskusi, kuid need võivad mõnes olukorras olla täiendavaks abiks. Ja kui teil on keeruline, otsige alati spetsialisti!


AirPod

AirPod

alates Apple

Hinna kuvamine: R $ 1,259,10Hind lisatud: hinnaga 12x R 116,58 dollaritFunktsioon: juhtmevabad kõrvaklapidVäljalase: Detsember 2016

Boto - ostke kohe

läbi TechCrunchi