AirPort Utility ĂĽhildub iOS 13-ga; Telegrammi, Redditi ja Office’i rakendused saavad uudiseid

Viimasel ajal on mitmed iOS-i rakendused saanud uusi täiustusi ja funktsioone, sealhulgas vananenud utiliite Lennujaamad, mis võitis oma esimese värskenduse enam kui aasta jooksul. Lisaks rakenduste komplekt Kontor, Microsoft, sai iOS / iPadOS 13 Dark Mode toe. Telegramm ja rakendus Reddit on ka uuendatud.

Tutvume uudistega?

AirPorti utiliit


AirPorti utiliidi rakenduse ikoon

Nagu me ütlesime, katkestati AirPorti liin eelmisel aastal, kuid see ei tähenda, et Apple oleks unustanud tugijaama ja kasutajad, kes seda endiselt kasutavad. Just sel aastal avaldas ettevõte oma ruuteritele kaks püsivara värskendust ja nüüd on aeg neid seadmeid haldavatel rakendustel uuendus saada.

Rohkem kui lihtsalt uuendamine, lahendab AirPort Utility versioon 1.3.6 probleemi, mis takistas tal põhimõtteliselt töötamast mõnes peaaegu kuu tagasi välja antud seadmes, kus töötab iOS 13. Väljalaskemärkmete kohaselt sisaldab värskendus aga “ĂĽldisi stabiilsuse ja turvalisuse täiustusi” – kuigi ettevõte pole veel kindlaks teinud, mis turvauudised on.

Telegramm


Telegrammi Messengeri rakenduse ikoon

WhatsAppi konkurent saab uudistesarja versioonis 5.12. Nende hulgas on rakenduse otsingut täiustatud, võimaldades kasutajatel vestluses sõnumeid otsida ja tulemusi loendis vaadata, konkreetset sisu kiiremini leida.

Samuti on paranenud üle 20-minutilise helisisu taasesitus; Nüüd on võimalik taasesitust jätkata sealt, kus pooleli jäi, lisaks on võimalus helitükki veelgi hõlpsamalt leida.

Peale selle pakub messenger nĂĽĂĽd iPadil paremat tuge, eriti lihtsama navigeerimise jaoks iPadOS 13 liidest. Samuti sisaldab iOS-i versioon uut akna valikut ilmuma eelnevalt tehtud 3D Touchi toimingute tĂĽhistamiseks.

Microsoft Office


Microsoft Wordi rakenduse ikoon


Microsofti Exceli rakenduse ikoon


Microsofti PowerPointi rakenduse ikoon


Microsofti OneNote'i rakenduse ikoon


Microsoft Outlooki rakenduse ikoon

Microsofti rakenduste komplekt (Word, Excel, PowerPoint, OneNote ja Outlook) saab täna värskenduse, mis toob iOS-i tumerežiimi kõigi teie rakenduste juurde.

Sõna pimedas režiimis

Nagu tavaliselt, on see kõik kohandatud: esteetiliselt on Wordi, Exceli või PowerPointi kasutamine pimedas režiimis meeldiv kogemus kuni dokumendi loomiseni, sest enamasti avab rakendus sisu valgel taustal.

Microsoft ei ole veel kõigi rakenduste toetamisest ametlikult teada andnud, kuna Outlooki saab mõni päev tagasi kasutada pimedas režiimis. Ainult viimases värskenduses muutmislogi Rakendus OneNote toob välja uued funktsioonid:

Parema vaatamise jaoks kasutage tumedat reĹľiimi: lĂĽlitage pimedasse reĹľiimi hämaras või alati, kui soovite parandada OneNote’i kasutajaliidese loetavust ja märkmete loetavust.

Microsofti paketti kasutavad IOS / iPadOS 13 kasutajad saavad oma funktsioone uute funktsioonide nautimiseks värskendada.

Reddit


Redditi rakenduse ikoon

Reddit

aastal reddit

Versioon: millal 2020.27.0 (138,5 MB) Nõuab iOS 12.0 või excel

Redditi rakenduse kasutajad saavad nüüd tänu iOS 13 saabumisega lubatud uutele integreerimistele Snapchatis jagada tekstsõnumeid, linke ja pilte. See on esimene kord, kui Reddit teeb sisu jagamise võimaldamiseks koostööd teiste rakendustega ning ettevõte teatas, et laiendab seda funktsiooni ka sotsiaalmeedia rakendustesse. teised tulevikus.

Redditi tugi Snapchati jaoks

Selle abil saab iga Redditi kasutaja, kellel on Snapchati konto, puudutada mis tahes postituse ikooni „Jaga”, et see teistesse sotsiaalsetesse võrgustikesse postitada. Sealt saate sisu konkreetsete sõpradega jagada või 24 tunniks oma loosse panna. Väljaanne sisaldab Redditi logoga kleebist ja linki originaalväljaandele.

Uued funktsioonid on saadaval ainult domeeni jaoks subreddits kinnitas Reddit sisu eest, mis rikub Snapchati kasutustingimusi. Praegu on see valik saadaval ainult iOS-is, kuid Androidi seadmed saavad uudised peagi kätte.

9to5Maci, MacRumorsi, TechCrunchi kaudu