AirPorti utiliit ĂĽhildub iOS 13-ga; Telegram, Reddit ja Office rakendused saavad uusi funktsioone –
PRIJAVE

AirPorti utiliit ĂĽhildub iOS 13-ga; Telegram, Reddit ja Office rakendused saavad uusi funktsioone –

Hiljuti on mitu iOS-i rakendust saanud täiustusi ja uusi funktsioone, sealhulgas lõpetatud utiliite AirPorts, mis võitis esimese värskenduse enam kui aasta jooksul. Lisaks rakendus sute Kontor, Microsoftilt, toetab iOS / iPadOS 13 Dark Mode'i. Telegramm ja selle rakendamine Reddit on ka värskendatud.

Tutvume uudistega?

AirPorti utiliit


AirPorti utiliidi rakenduse ikoon

Nagu me ütlesime, peatati AirPorti kanal eelmisel aastal, kuid see ei tähenda, et Ma oleks unustanud tugijaama ja kasutajad, kes seda siiani kasutavad. Alles sel aastal vabastas ettevõte oma ruuterite jaoks kaks püsivara värskendust ja nüüd on aeg seda seadet haldaval rakendusel värskendus saada.

AirPort-utiliidi versioon 1.3.6 on midagi enamat kui lihtsalt "täiendus", mis parandab probleemi, mis põhimõtteliselt takistab selle töötamist mõnel seadmel, mis töötab peaaegu kuu tagasi välja lastud iOS 13-ga. Väljaande märkuste kohaselt sisaldab värskendus "üldist stabiilsust ja suuremat turvalisust", ehkki ettevõte pole veel turvateemalisi uudiseid määratlenud.

Telegramm


Telegram Messengeri rakenduse ikoon

WhatsApi konkurendid saavad rea uusi asju versioonis 5.12. Nende hulgas on täiustatud rakenduste otsingut, mis võimaldab kasutajatel otsida vestluses sõnumeid ja näha tulemusi loendis, saades teatud sisu kiiremini leida.

Samuti on parandatud üle 20 minuti pikkuse helisisu reprodutseerimist; nüüd on võimalik jätkata mängimist sealt, kus pooleli jäi, lisaks võimalusele hõlpsamini heliteost leida.

Veelgi enam, Messenger pakub nüüd iPadi täiustatud tuge, eriti iPadOS 13 liidese hõlpsamaks navigeerimiseks. Samuti sisaldab iOS-i versioon uue akna võimalusi hüpik , et asendada valmis 3D Touch toiming.

Microsoft Office


Microsoft Wordi rakenduse ikoon


Microsoft Exceli rakenduse ikoon


Rakenduse Microsoft PowerPoint ikoon


Rakenduse Microsoft OneNote ikoon


Microsoft Outlooki rakenduse ikoon

Microsofti rakenduste pakett (Word, Excel, PowerPoint, OneNote ja Outlook) sai täna värskenduse, mis tõi iOS Dark Mode'i kõigisse selle rakendustesse.

Sõna pimedas režiimis

Nagu alati, on kõik harjumuse küsimus: esteetiliselt on Wordi, Exceli või PowerPointi kasutamine pimedas režiimis meeldiv kogemus kuni dokumendi loomiseni, sest enamasti avab rakendus sisu valge taustaga.

Microsoft ei ole kõigi rakenduste tugiteenuseid ametlikult teatanud, sest Outlooki saab pimedas režiimis juba mitu päeva kasutada. Ainult viimases värskenduses muutuste ajakiri OneNote'i rakendus tsiteerib uusi funktsioone:

Kasutage parema ülevaate saamiseks pimedat režiimi: lülitage pimedasse režiimi hämaras keskkonnas või alati, kui soovite parandada OneNote'i kasutajaliidese loetavust ja märkmete loetavust.

IOS / iPadOS 13 kasutajad, kes kasutavad Microsofti tuge, saavad oma rakendusi uute asjade nautimiseks värskendada.

Reddit


Redditi rakenduse ikoon

Reddit

alates reddit

Versioon 2020.7.0 (90,9 MB) Nõuab iOS 11.0 või kõrgem

Tänu iOS 13 saabumisega lubatud uuele integratsioonile saavad Redditi rakenduse kasutajad nüüd jagada tekstisõnumeid, linke ja pilte. See on esimene kord, kui Reddit on teinud koostööd teise rakendusega, mis võimaldab sisu ühiskasutust, ning ettevõtte teatel laiendab see funktsiooni ka sotsiaalmeediarakendustele. muud tulevikus.

Redditi tugi Snapcharti jaoks

Sellega saab iga Redditi kasutaja, kellel on Snapchati konto, puudutada suvalise postituse ikooni "Jaga", et see teistele sotsiaalvõrgustikesse postitada. Sealt saate jagada sisu teatud sõpradega või panna see oma lugu 24 tunniks üles. Väljaanne sisaldab Redditi logoga kleebist ja linki algse väljaande juurde.

Uued funktsioonid on saadaval ainult domeenile alajaotused Redditi poolt kinnitatud, kuna seal on sisu, mis rikub Snapchati kasutustingimusi. Praegu on see valik saadaval ainult iOS-is, kuid Androidi seadmed saavad uudised peagi.

läbi 9to5Mac, MacRumors, TechCrunch