contador gratis Saltar al contenido

AirPower tühistas Apple ametlikult

AirPower tühistas Apple ametlikult

Rohkem kui 500 päeva pärast teadaannet loobus Apple AirPoweri arendamisest

Möödunud reedel (3/29) Apple teatada lõplik tühistamine AirPower, traadita laadimiskeskus, mille ettevõte käivitas 2017. aastal. Põhjused on väidetavad Apple On see AirPower ärge kunagi saavutage toote turule toomise toote tootja poolt eeldatavat kvaliteeditaset.

TechCrunchile, riistvaraehituse asepresidendile Apple, Ja Riccio ütles, et toode ei vastanud Apple'i kvaliteedistandarditele ja ettevõte otsustas projekti tühistada.

Pärast suuri pingutusi jõudsime järeldusele, et AirPower ei jõudnud meie kõrgete standarditeni, ja tühistasime projekti. Vabandame klientide ees, kes seda turuletoomist ootavad. Me usume jätkuvalt traadita ühenduse tulevikku ja pühendume traadita ühenduse kogemuse laiendamisele. "

Ja Riccio, Apple'i riistvaraehituse asepresident

Mis on AirPower?

seda AirPower on ambitsioonikas projekt, mille eesmärk on eristuda teistest turul pakutavatest traadita laadimisbaasidest, võimaldades kolme erinevat seadet – ühe iPhoneüks Apple Watch ja juhtum koos AirPod – täidetakse korraga. Lisaks saab seadet laadida kõikjal pinnal AirPower ja mitte ainult teatud positsioonides.

Selle toote esitas Apple septembris 2017 – enam kui 500 päeva tagasi – stardisündmuse ajal iPhone X ja iPhone 8 ja 8 plussesimene nutitelefon tootjalt Qi protokolli toetamiseks traadita laadimise jaoks ja peaks müüki minema 2018. aastal.

AirPower saab korraga laadida 3 seadetAirPower saab korraga laadida 3 seadet

Tunnustus, et insenerimeeskond ei suutnud tooteid turule tuua – eriti need, mis kuulutati välja suurimal iga-aastasel üritusel Apple, käivitage a iPhone, harva ja on kahtlemata tootjate jaoks madal punkt. Mitte esimene kord Apple silmitsi toote väljatöötamise probleemide ja viivitustega, juhtus sama HomePod ja AirPod, kuid see seade viis selle lõpuks riiulile.

Probleemid ja kuulujutud

Ehkki neid pole kunagi avalikult tunnustatud, on tehnilises valdkonnas raskusi AirPower nad on juba pikka aega meedias ringlenud. Peamine väljakutse on tegeleda soojusenergia tekitamisega elektromagnetiliste mähiste abil, mis kuna nad asuvad üksteisele nii lähedal, põhjustavad seadme ülekuumenemist, et seda kahjustada. Isegi tühistamise korral Apple ei paljastanud, kas see oli otsuse tegelik põhjus.

A Apple hakkas ilmnema märke, et projekt ei liigu edasi pärast uue iPhone'i lansseerimisüritust 2018. aastal, kui seda oli vähem AirPower on ettevõtte ametlikust veebisaidilt eemaldatud, välja arvatud üks pilt sellel lehel AirPod (kuid ärge mainige tootenime).

Eelmisel aastal eemaldas Apple AirPoweri saidilt, välja arvatud see pilt.Eelmisel aastal eemaldas Apple AirPoweri saidilt, välja arvatud see pilt.

Isegi nii meeldib tehnoloogia ja väljaannete saitidele Wall Streeti ajakiri, jätkake saabumise ennustamist AirPower turule selle aasta alguses.

Väga Apple lõpetuseks kuulujutt, et laadija saab kohe käivitada: uusim pilt a-st iPhone XS koormus a AirPower leiti Austraalia ettevõtte veebisaidi lähtekoodist, iOS-i arendajate leitud viited ja eelmisel nädalal välja antud uus juhtmevaba korpusega AirPods-kast sisaldab selgelt pilte AirPower tagaküljel – näitab seda Apple kavatseti need käivitada üheaegselt ja traadita laadijate viivitus mõjutas ka uue põlvkonna AirPodide turuletulekut.

Alternatiivne

Omanikule iPhone kandevõimega juhtmevabalt (X / XS / XS Max / XR / 8/8 Plus) või uute AirPodidega, millel on see funktsioon, saab väljund ühe paljudest laadimisvõimalustest, mida pakuvad teised tootjad, sealhulgas konkurendid nagu Samsung, mis, ehkki mitte nii julge. Apple'i puhul täidavad nad selle seadme laadimise ülesannet ilma kaableid kasutamata.