Aja veetmiseks kuus iseseisvat mängu

Play pood on täis igasuguseid mänge, alates suurtest pealkirjadest nagu Mortal Kombat X ja Grand Theft Auto, lõpetades väikestega. mäng sõltumatute arendajate tehtud lihtsad. Oleme eraldanud kuus indie-mängu neile, kes soovivad kiirelt ja lihtsalt lõbutseda, vaadake järele.

Hääbuv valgus

LabĂĽrintmäng, kus olete valgusruut, enne kui energia otsa saab, peate enne finišisse jõudmist koguma värvilisi kristalle, mida täita. Mäng on lihtne, vasakule või paremale valgusruudule koputamine paneb selle sel viisil “hĂĽppama”.

Sellel mängul on igal tasemel kolm raskusastet ja 10 taset. Põhivõrgu värvi on võimalik valida ja praegu pole Play mängudega ühendust.

Ekraanipilt 2016 03 01 18 22 14

Tuled pimedas / © ANDROIDPIT

Fading Light on reklaamidega tasuta ja saate valida nende vahel bänner või reklaam iga 5 või 10 mängu järel. Nõuab Androidi 2.2 või uuemat versiooni ja võtab umbes 20 MB ruumi. Ăśks Fading Light’i suur eelis: ainus luba on Interneti-ĂĽhenduse loomine, staatuse nägemine.

TRACE: dupleks

TRACE on “järgige joont” mäng, millel on väike erinevus: korraga on kaks rida, st selle mängimiseks on vaja kasutada kahte sõrme. Mängul on kaks reĹľiimi: hele ja tume ning kõik. See on alles arengu varases staadiumis, kuid siiani pole selles olnud ĂĽhtegi viga ega krahhi.

jälgi dupleksprintBR

Kasutage kahte sõrme / © ANDROIDPIT

TRACE: tasuta dupleks bänneritega reklaamid, selle käitamiseks on vajalik Android 3.0 või uuem versioon ning see võtab 50–60 MB ruumi (ilma andmeteta).

Ă„ra kunagi peatu

Ärge kunagi lõpetage hüppamist, et kukkumist vältida, see on Never Stopi mõte. Juhtnupud on vaid üks: puudutamiseks koputage, mida kaugemale jõuate, seda kiiremini märk kerib. Mängus kogute kristalle, mis avavad uusi tegelasi.

Ekraanipilt 2016 03 01 17 37 53

Hüppa platvormile / © ANDROIDPIT

Never Stop on tasuta. Rohkemate kristallide saamiseks saate vaadata videoid, kuid peale selle pole reklaame. See nõuab Android 2.3 või uuemat versiooni ja töötab laitmatult tahvelarvutites, võttes umbes 55 MB ruumi.

Ă„ra kunagi peatuInstallige Google Playsse

COLORD

Mõelge Guitar Hero’le, mis on palju lihtsam, COLORD-iga peate läbima takistused, mis on teie punktide värvi. Kuigi mäng on lihtne, pakub see palju erinevaid väljakutseid ja raskused suurenevad mängija edenedes. Alguses olev õpetus selgitas mängu toimimist.

trükivärv

Värvi järgi veel üks. / © ANDROIDPIT

COLORD on rakendusesiseste ostude puhul tasuta, hind on vahemikus 3,81–23,10 USD, töötamiseks on vaja Android 4.0.3 või uuemat versiooni ja see võtab umbes 70 MB salvestusruumi.

COLORDInstallige Google Playsse

PLOKS

Klassikalises ja lihtsas takistusraja ületamiseks mõeldud mängus on PLOX-il kolm põhikäsku: hüppamiseks üks puudutus, topelthüppamiseks topeltpuudutus ja maale naasmiseks libistage alla. Kuigi muusika oli veidi tüütu, oli see suurepärane meelelahutus.

Ekraanipilt 2016 03 03 12 24 50

Üks platvorm veel. / © ANDROIDPIT

PLOX on tasuta koos reklaamidega, mis ilmuvad elu vahel, nõuab Android 2.3.3 ja 18 MB salvestusruumi.

DOT DOT

Kaks värvilist punkti ekraani keskel, üksteise peal, ühe puudutusega muudavad nad asendit, et langusest või tõusupunktist kinni saada, olenevalt värvist. Tõenäoliselt on nimekirjast kõige lihtsam, mõnevõrra sõltuvust tekitav.

punkt-punkttrĂĽkkBR

Mõtle ja reageeri kiiresti. / © ANDROIDPIT

DOT DOT on tasuta ka reklaamibänneritega, selle käitamiseks on vaja Android 2.3 või uuemat versiooni ja vähemalt 5 MB.

DOT DOTInstallige Google Playsse

Kõik loendis olevad mängud on loodud sõltumatute arendajate poolt, nii et mõned lubavad mängijal annetusi teha, kui mäng talle väga meeldib ja soovib arendajat aidata.

Rakenduste ja mängude mitmekesisus ja mitmekesisus on see, mis muudab Android-süsteemi nii heaks ja lõbusaks ning kuigi me toetume suurte rakenduste jaoks suuresti suurtele stuudiotele, leiame innovatsiooni ja loovust just sõltumatutelt arendajatelt, mida Google, Microsoft, Rockstar hiljem kasutavad. , ja teised.

Mis mängud olete installinud, millest keegi ei tea?