Ajalooline Cristiano Ronaldo Facebookis: 100 miljonit jälgijat

Cristiano Ronaldo Facebooki leht ületab täna, 14. oktoobril, 100 miljonit jälgijat. See seab sportlase profiili Mark Zuckerbergi suhtlusvõrgustikus populaarsuselt neljandaks leheks, jäädes alla Shakirale, Facebooki lehele endale ja Facebooki iga telefoni projektile. See on neljas profiil 100 miljoni fänni eesmärgi saavutamiseks.

Praegu Madridi Reali teenindav Portugali mängija on sotsiaalmeedias alati tugevalt esindatud. Lisaks edukale väljakule soovib Cristiano Ronaldo võrguteenuste kaudu fännidega ühendust pidada.

Eesmärgi saavutamiseks jätab mängija oma lehele kõigile fännidele teate:

100 miljonist Facebooki jälgijast piisab, et muuta Portugal populaarsemaks kui teised superstaarid ja kuulsad kaubamärgid: Rihanna, Eminem, Coca-Cola, The Simpsons, YouTube ja Leonel Messi on Facebooki edetabelis Madeirense ässa taga olevad “figuurid”. SocialBakers.

Teine näide Cristiano Ronaldo edukusest sotsiaalmeedias on tema ametissenimetamine unistuste tiim Brasiilias peetav jalgpalli maailmameistrivõistlus, sest sellel on ka Twitteris palju jälgijaid, välja arvatud Portugali isiksus, kes 2013. aastal kõige sotsiaalseima hääle andis.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi