Ajas tagasi: Portugali rakendus juhib iPadi mĂĽĂĽki 38 riigis

Ajas tagasi: Portugali rakendus juhib iPadi mĂĽĂĽki 38 riigis

The New York Times pidas seda tänavu iPadi kümne parema rakenduse hulka. Alates septembris turule toomisest on see olnud platvormi parim raamatumüügi liider 38 riigis ja säilitanud oma esimese müügikoha USA-s 6 päeva järjest. Ajas tagasi on rakenduse nimi, mis on selle reisi viimase paari kuu jooksul teinud. Arendus on portugali keel ja seda juhtiv ettevõte on Portkost pärit Landka.

Nagu TeK Susana Landoltile peadirektorile selgitatud, ei piirdu hea uudis Landka esimese projekti korraldamise kohta. Kohe pärast rakenduse käivitamist andis Apple talle koha iTunes App Store’i avalehel enam kui 100 riigis, mis on eluliselt oluline abivahend Portugali ettepanekute avaldamiseks. Hiinas tegid iPadi omanikud, kes olid Back in Time’i esimese versiooni saajad, Portugali ettevõttele veel ĂĽhe vahet ning neid peetakse iPadi ja iPhone’i nädala rakendusteks.

Tagasi ajas on interaktiivne multimeediaraamat, mis võimaldab teil rännata ajas tagasi ja uurida Maa, Universumi, Elu ja tsivilisatsioonide ajalugu, nagu ettevõte oma veebisaidil kirjeldab. See rakendus sĂĽndis iPadi jaoks septembris ja detsembris võitis see iPhone’i versiooni. Hind on 5,99 €.

Susana Landolt tunnistab, et ettevõtte debüüdi mobiilseadmete rakenduste maailmas saab lõpuks laiendada ka teistele platvormidele.

“Lisaks iOS-ile on meeskond jälginud tähelepanelikult Androidi ja Windowsi telefoniturge ega ole välistanud nende platvormide võimalikku arengut, kuid Apple on valitud platvorm,” täpsustab vastutav.

Kuid ja kuna ettevõte asutati 2010. aasta oktoobris, on jõupingutused suunatud projekti Back in Time väljatöötamisele, mille lõpuleviimiseks kulus 10 kuud ja millele tehti märkimisväärne investeering, mida ettevõte ei avaldanud, lisades, et pole raha teeninud.

“Võin teile öelda, et investeering selle rakenduse loomisse oli märkimisväärne ja ei olnud seetõttu kaugeltki kompenseeriv.” Selle käivitamisel algas iPhone’i rakenduse ĂĽmberkujundamine, mis võttis aega kaks kuud.

Selle esimese projekti väljatöötamisel osalesid programmeerijad, insenerid ja disainerid. See 5-liikmeline meeskond töötab uute projektide kallal, mida nad veel avaldada ei taha …

Susana Landolt lisab, et kuigi ettevõtted võivad tulevikus panustada muudele vormingutele (peale e-raamatute), “domineerivad just see formaat ja me tahame selle kallal töötada”.

Teemavaldkondade osas on teaduslikud teadmised / levitamine, millesse on kaasatud projekt Tagasi ajas, küll referentsvaldkond, kuid ettevõte tunnistab, et soovib teisi uurida.

Jätame selle esimese Landka projekti haagise.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira