Alates 2020. aastast ei tööta WhatsApp selles nutitelefonis enam

Nagu igal aastal, ei toeta WhatsApp ka 2020. aastal enam mõnda vanast seadmest, mis seetõttu ei saa vastata sõnumside rakenduse uutele funktsioonidele. Siin on loetelu seadmetest, mis kaotavad WhatsAppi toe alates 2020. aastast.

Pole kahtlust, et WhatsApp on kogu maailmas enimkasutatav kiirsuhtlusrakendus. WhatsAppi meeskond integreerib pidevalt uusi funktsioone, mida sageli varastatakse sõsarakendustest, eriti Instagramist, et kasutajakogemust optimeerida, olenemata sellest, kas kasutate seda sõprade ja perega suhtlemiseks või töö jaoks. Seetõttu on oluline teada, et alates 2020. aastast ei toeta WhatsApp enam teatud seadmeid.

Ettevõte teatas oma ajaveebis, et järgmistel platvormidel pole enam võimalik uusi kontosid luua ega olemasolevaid kontosid kinnitada:

  • Android 2.3.7 piparkoogid ja varasemad versioonid (alates 1. veebruarist 2020)
  • iOS 8 ja vanemad (alates 1. veebruarist 2020).

See tähendab, et teoreetiliselt on rakenduse kasutamist siiski võimalik jätkata (kui teil on konto juba olemas), kuid piiratud arvul, kuna mõned funktsioonid võivad töötamise igal ajal lõpetada. Probleem on palju hullem nende jaoks, kes kasutavad operatsioonisĂĽsteemi, mida nimetatakse Windows Phone’iks. Alates 1. jaanuarist 2020 ei saa Windows Phone enam WhatsAppilt tuge.

Kas peate muretsema või teie nutitelefon töötab sellest kõrgemal versioonil?