Alates 7,5 kuni 24 995 euroni: piletid Web Summitile müüvad hästi

Veebitippkohtumise piletid hõlmavad erinevaid žanre, kuid paar kategooriat on juba järel. Kuid mõned ütlevad, et nad kõik on kurnatud, kuid eksivad. Paddy Cosgrave tuli sotsiaalmeedias asju koristama.

Tehnika- ja ettevõtlusürituste mentor ütles täna hommikul, et peaaegu kõik neist on täielikult välja müüdud ja eeldatavasti müüakse need välja selle reede lõpuks, kui esialgne prognoos oli selleks nädalavahetusel.

Praegu on jäänud üksikud sissekanded hinnaga 1500 eurot ja 4 995 eurot, pärast mida on Inspire programmiga seotud piletid ametlikult välja müüdud, esialgsed 10 000 ühikut ja lisaks 2000 lisa. Need ilmuvad ka koosvälja müüdud“Juhataja pilet, mis maksab 24 995 eurot.

Hinnaerinevust õigustavad kõnealuse sissekande tĂĽĂĽbiga seotud eelised, nimelt joogid, õhtusöök ja juurdepääs Speaker Lounge’i konverentsi kolmeks päevaks.

Pealegi on peaaegu kõik kindel, et veebitippkohtumise 2017. aasta väljaanne algab eelmise aasta suure pärandi all, kuid eesmärkidega, millest tuleb üle saada nii organisatsioonide kui ka peamiste partnerite jaoks.

Kinnitatud esinejaid on üle 1000, nende seas mitu erineva taustaga maailmastaari, kes vastutavad erinevate sektorite, näiteks tehisintellekti ja robootika, auto- ja arvutiturbe, ärihiiglaste eest.

Teisel aastal, mil Lissabonis toimub suurim rahvusvaheline ettevõtluse, tehnoloogia ja innovatsiooni teemaline konverents, proovivad 280 riiklikku idufirmat õnne nende ideede arendamisse investeerivate inimeste leidmisel.

Võib juhtuda, et TEK jällegi jälgib sündmuse olulisemaid hetki ja pealkiri möödub siit.