contador gratis Saltar al contenido

Alates dinosaurustest kuni Pac-Manini: kuidas leida 15 peidetud Google'i mängu

Alates dinosaurustest kuni Pac-Manini: kuidas leida 15 peidetud Google'i mängu

Google'il on erinevates kohtades mitu peidetud mängu, mida kõik ei tea. Kui näiteks Chrome'i Interneti -ta kasutajad, näiteks T-Rex Running, on dinosaurustest paremini tuntud kui "kasutajad".

Samuti on mänge, mis ilmuvad otsingumootorites otsingutulemidena. Teised on loodud spetsiaalselt teatud kuupäevade tähistamiseks, näiteks Google Doodles.

AppGeek selgitab, kuidas leida parimaid peidetud Google'i mänge ning veeta aega arvuti ja mobiiliga tasuta lõbutsemiseks. Vaata seda!

Võrguühenduseta mäng

1. T-Rexi jooks (dinosaurus)

Google T-Rexi jooksumängud

T-Rex Running ehk dinosauruste mäng on tõenäoliselt kõige kuulsam Google'i mäng. Naljad ilmuvad Google Chrome'is ainult siis, kui seadmel pole Interneti-ühendust. See on viis, kuidas muuta kasutaja olukorra pärast vähem vihaseks ja samal ajal lõbustada teda, kuni probleem on lahendatud.

Alustamiseks vajutage lihtsalt tühikuklahvi või puudutage dinosaurust, mobiiltelefoni. Sellest ajast hakkas türannosaurus horisontaalselt kulgema. Teel takistuste vältimiseks peate uuesti kasutama tühikuklahvi või puudutama nutitelefoni ekraani.

Ehkki see ilmub spontaanselt ainult siis, kui kasutaja pole võrgus, on trikke, mis võimaldavad teil mängule juurde pääseda isegi Interneti kaudu. Lihtsalt kirjuta kroom: // dino arvuti või mobiiltelefoni Chrome'i navigeerimisribal.

Internetti pole? 5 rakendust, kust leiate Wi-Fi paroole kõikjalt!

Mäng on Google'i otsingus peidetud

Allpool loetletud mängu leiate hõlpsalt, kirjutades selle nime Google'i otsinguribale. Mängu kuvatakse enamasti tulemuste tipus. Vaata seda!

2. Kannatlikkus

Google Pacincia mängud

Sisestage sõna Patsient võrgumängudele juurdepääsu saamiseks Google'i otsingus. V sisse Mängi ja valige raskusaste: lihtne või raske.

Ilusa, kuid lihtsa liidese abil on sellel vaid mõned funktsioonid. Sammud on võimalik tühistada või alustada uut mängu. Ülemises menüüs kuvatakse algusaeg, liikumiste arv ja hinded.

Näpunäide: topeltklõpsuga kaardil, mille saab koogile asetada, paigutab süsteem selle automaatselt.

3. Tic-tac-varvas

Google'i mängu Tic Tac Toe

Sisestage jällegi termin Tic Tac Toe peidetud mängude otsimiseks otsinguribale.

Eespool valige matši raskusaste: Lihtne, On, Võimatu ja Mängige sõprade vastu. Kui otsustate viimase variandi kasuks, peab see sõber olema teie kõrval, nagu paberkujul, sest mäng pole võrgus.

Järgmisena andke mulle teada, kas teid esindab mõni sümbol X või sedaklõpsates ühel neist. Arvuti teatab, kelle kord. Klõpsake kastil, kuhu soovite oma ikooni sisestada, pidades meeles, et liigutused on vahelduvad.

Ja mis on parim!

4. Pac-Man

Google Pac Mani mäng

Klassikaline, mida nimetatakse ka söömiseks-söömiseks, on Google'i otsingus peidetud. Kui kirjutate Pac-Man, kuvatakse mäng tulemuste tipus. Klõpsake nuppu Mängi teistmoodi alustama.

Teie eesmärk on pastillide söömine, ilma et oleksite kohanud kummitusi, kes teid labürindist taga ajavad. Tähemärkide teisaldamiseks arvutis kasutage lihtsalt nooleklahve. Lohistage oma mobiilis sõrme soovitud suunas.

Üldiselt on kasutajatel kolm süüa, et kõike süüa ja jälitajatest üle saada.

5. Kobra (madu) mäng

Google'i mängu madu mängu madu

Google'i otsingus on 2000. aasta alguses mobiiltelefonides domineerinud mäng võimalik ära jätta. Kirjutades madude mäng või madu otsingus leiate selle tulemustest.

Nii et jätkake Mängi ja kasutage arvutis madu juhtimiseks nooleklahve. Juhiste kuvamiseks lohistage nutitelefonis sõrmega üle ekraani.

Teie eesmärk on toita madu ilma mängu serva löömata. Tasub meeles pidada, et iga seeditava õunaga kasvab loom ja tema pikkus on ka barjäär, sest see võib ennast mõjutada.

6. Atari Breakout

Google Atari Breakout Games

Veel üks klassikaline peidetud Google'is (kuid ainult lauaarvuti versioonis). Sel juhul mõiste Atari Breakout tuleb otsida pildiotsingu tööriistast.

Alguses tundub, et tulemusi kuvatakse nagu teisi. Kuni fotod hakkavad liikuma ja moodustavad mängu. hiirekursor, mis kontrollib alumist riba, mis hoiab palli rajal.

Enne matši kaotamist või võitmist on võimalik palli kaotada kuni 4 korda.

7. Miinipühkija

Google'i miinivälja mäng

Tüüp miiniväli või miinipilduja mängu leidmiseks Google'i otsinguribale. Siis minge Mängi väljakutse alustamiseks. Saate valida mängu taseme: lihtne, on sisse lülitatud või raske.

Nii et alustamiseks puudutage lihtsalt ekraani. Teie eesmärk on klõpsata kastil ilma, et selles piirkonnas plahvataksid pommid. Ilmunud numbrid näitavad, kui palju lõhkeaineid on külgnevas kastis.

See tähendab, et enne otsuse tegemist pean teie liigutused jahedalt mõtlema. Üks pomm detoneerib teist.

Google Doodle'i peidetud mäng

Google Doodle on auhind, mille ettevõte teeb puhkusereisil. Üldiselt muudetakse teie logo eriliseks kujunduseks, mis võib olla piltide, videote või mängude kujul.

Interaktiivsed mängud on tavaliselt väga populaarsed. Virtuaalsed mängud võivad ulatuda maagiliste kuubikute simulatsioonidest või seiklustest, et leida sõbrapäeval armastust.

Enamiku neist leiate Google Doodlesi lehelt. Vaata seda:

8. Jalgpall

Google'i jalgpallimängud

2012. aastal loodud Doodle Soccer on endiselt väga populaarne. Selles osaleb kasutaja väravavahina laskmises. Märkide liikumiseks läbi sihtkoha on vaja liigutada külje noolt.

Selle hüppamiseks kasutage lihtsalt tühikuklahvi või üles-noolt. Mida rohkem väravaid hoiate, seda kauem mäng kestab.

9. Tähistage aia päkapikke

Google Garden Gnomes mäng

10. juunil tähistatava aiapäeva tähistamiseks Saksamaal teeb Google mänge päkapikkudega. Selles riigis on tavaline näha nende olendite kujusid, kes kaunistavad muru. Legendi järgi on need toonud kaitset ja õnne.

Mängus on teie eesmärk visata väike olend nii kaugele kui võimalik. Tühikuklahvi vajutamisel aktiveeritakse nii ragulka kui ka helin.

Oluline on mängida õigel ajal. Kui on liiga vara või liiga hilja, ei võta nukk kaugele jõudmiseks piisavalt hoogu.

10. Programmid lastele

Google'i mängude programmeerimine

Google tegi spetsiaalse mängu 50. aastapäeva tähistamiseks, kui lastele esmakordselt programmeerimiskeelt tutvustati. Kuna see pole võimatu, õpetab mäng loogilisel viisil protsessi esimesi samme.

Peategelane on jänes ja porgandite püüdmiseks peab mängija kasutama koodiplokki. See on vajalik õige tee seadmiseks, et loomal oleks juurdepääs oma lemmikköögiviljadele.

Igas etapis tõuseb raskusaste kõverate ja korduvate liigutustega. Ja iga toimingu jaoks on spetsiaalne koodiplokk, mida tuleb kasutada õige käsu täitmiseks. Lõbus ja hariv!

11. Ystävänpäivä

Google'i sõbrapäeva mäng

Ystävänpäivä 2017 arendab ettevõte mängu, mis on pühendatud armastajatele. Peategelane on ketendav anteater, ainus ketendav imetaja maailmas. Idee on juhtida tähelepanu nende loomade liiklusele.

Mängus peab tegelane muude väljakutsete hulgas pääsema takistustest, koguma esemeid ja lilli. Kuid lõpuks on võit tõdemus, et aeg, mille nad üksteisega veedavad, on tähtsam kui tantsimine, magustoit ja kingitused.

12. Võlukuup

Võlukuup

Maagiline kuup võib olla väga sõltuvust tekitav. Eriti kui see on igal ajal 3D-ekraanil arvutiekraanil või mobiiltelefonil saadaval. 2014. aastal lõi ettevõte väga realistliku mõistatuse virtuaalse versiooni, mille tõttu võib igaüks kaotada pika aja.

Mängimiseks lohistage lihtsalt sõrme või hiirt vastavalt soovitud liigutusele. Korraga kuvatakse ainult kolm kuubi nägu, kuid kasutajad saavad selle kuvamiseks ja teisaldamiseks muuta 360-ni.

13. Maagilise kassi akadeemia

google mäng

Halloweeni (Halloween) 2016 jaoks lõi Google Maagilise kassi akadeemia. Mäng, mille peategelaseks on maagiline kass, toimub võlukoolis ja sellel on viis etappi.

Igas etapis võitmiseks peavad mängijad lõpetama kassi ümbritseva kummituse. Selleks peavad nad ekraanile joonistama sümbolid, mida vaenlane nende pea kohal kannab.

See võib olla ainult üks või rida pilte, et rivaalid hävitada. Niisiis, mõelge kiiresti, et teid ei lüüaks!

Lisa

14. Kiire joonistamine

Google'i kiirjoonistamismäng

Midagi enamat kui lihtsalt mäng, Google'i loodud kiirjoonised (portugali keeles tõlgitud kui Rpido, joonista!). Seetõttu ei kuulu see ühte kahest ülalnimetatud kategooriast.

Chrome'i lipp: vaadake, mida, kuidas kasutada ja kuidas testida

Kasutades tehisintellekti, on selle tööriista eesmärk õppida kasutaja kritseldustest. Ja ennustades, mida ta tegelikult joonistada tahab. Ettevõtte sõnul on sellel platvormil maailma suurim piltide andmebaas ja seda testides aitate seda võrku laiendada.

Selle kasutamiseks minge lihtsalt veebisaidile ja klõpsake nuppu Tulge joonistama. Siis on süsteemis mitu ajavahemikku kirjutatud objektid. Näiteks sülearvuti 20 sekundiga.

Teil on kuus pööret, et proovida masinal oma kritseldusest aru saada.

15. Google Feud

Google Feud

Teine austusväärne nimetus läheb pealkirjale ainult loendisse, mida ei arendanud Google, vaid see põhineb otsingutööriista loodud andmetel. Mängimiseks peab olema inglise keele oskus.

Avage leht Google Feud ja valige küsimuse kategooria. See võib olla kultuur, inimesed, nimed või küsimused. Seejärel ilmub ekraanile küsimus. Kasutajatel on neli võimalust jõuda 10 otsitermini juurde, mis on kõige sellega seotud.

See võib tunduda tobe, kuid tegelikult on see mäng üsna sõltuvust tekitav!

Kas soovite rohkem nalja? Seejärel vaadake parimaid Androidi mänge täna. Vaadake ka 10 parimat RPG-mängu mobiiltelefonidele!