Alates septembrist saate osta juba teise põlvkonna Microsoft Hololensi

Esialgse müügiteate tegi sel neljapäeval tehisintellekti ülemaailmsel konverentsil tehnoloogiagigandi tegevasepresident Harry Shum. See sündmus kestab 31. augustini Hiinas Shanghais.

HoloLens toodi turule 2016. aastal, kuid teise põlvkonna liitreaalsusega prillid toovad mugavuse ja keelekümbluse täiustusi koos uute suhtlusvormidega. Hologramm on realistlikum ja Microsoftil on HoloLens 2 vaateväli enam kui kahekordne, säilitades samal ajal holograafilise tiheduse.

Hiljuti lubas HoloLens 2 juulis toimunud ĂĽritusel ĂĽhe Microsofti Azure’i juhi hologrammi kujunduse selle kohta, et ta räägib jaapani keelt, mida ta ei räägi. Laval ilmub digitaalne versioon Julia White’ist, et tõlkida kõne jaapani keelde ja hologramm kasutab Azure’i tehisintellekti, et taasesitada selles keeles kõnet väga sarnaselt täidesaatva organi omaga.

HoloLensi liitreaalsusega prillide uut versiooni esitleti tänavu veebruaris Barcelonas toimunud üritusel. Põhimõtteliselt kinnitab see tarkvara sammu reaalsuses, integreeritust ja platvormi avamist partnerite jaoks.