Alexa toetab annetusi USA presidendivalimiste kampaania toetamiseks

Tänaseni on Amazon Alexa kaudu annetusega võimalik toetada presidendikandidaate 2020. aasta Ameerika Ühendriikide valimistel. Valges Majas kõndida saavad kandidaadid saavad luua konto ja hakata oma poliitiliste reklaamikampaaniate jaoks annetusi saama.

Kasutajad, kes soovivad panustada ĂĽhte kandidaadist, vajavad alles pärast virtuaalsele assistendile ĂĽtlemist: “Alexa, ma tahan anda poliitilise panuse” või “Alexa, anneta [quantia] kuni [nome do candidato]”

Annetusi töödeldakse seejärel otse Amazon Payi süsteemi kaudu, mis saadab igale kasutajale e-kirja koos annetusarvega, mida saab lugeda ettevõtte veebisaidilt. Annetataval kogusel on siiski mõned piirid. Miinimum on 5 dollarit ja ühe kampaania kohta saate annetada maksimaalselt 200 dollarit, kasutades Alexat igas valimistsüklis.

Pettuste või manipuleerimise vältimiseks peavad kasutajad kasutama oma, mitte ettevõttekontot. Lisaks ei saa neid seostada ühegi föderaalkuberneriga ja protsessis ei saa aktsepteerida kolmandate isikute vahendeid.