Algus: vaadake Minecrafti sees Pokemonit käivaid GBA-sid

Üks Redditi kasutaja tegi hämmastava projekti. Tal õnnestus ehitada Game Boy Advanced, et juhtida Pokemone Minecrafti sees, vaadata.

Pokemon Minecraftis

Minecraft olla mingil põhjusel edukas. Mängus saate teha sõna otseses mõttes kõike, mida soovite.

Oleme uurinud kalkulaatoreid, mis on täiesti töökorras, tõelised kunstiteosed, nagu täiuslikud koopiad USS Enterprisekuulus tähelaev Star Trek (video siin) ja isegi arvuti.

Koos uusimate mänguvärskendustega on uued funktsioonid laiendanud mängusiseste ja Redditi foorumi kasutajate loomise ja kohandamise võimalusi “Reqaug” kasutas uudsust ära, et ehitada GBA (Game Boy Advanced), mis suudaks mänge käivitada Pokemon Minecraftis.

Kahjuks ei olnud kopeeritud mäng hiljuti välja antud Pokemon Go, See on Pokemon tulepunane ja on alles arengujärgus. Muuhulgas puudusid endiselt liinid ja lahingud, kuid siiski oli see üsna muljetavaldav. üks teises mängus leiutatud mäng.

See sisaldab taseme redaktorit ja mõnda juba olemasolevat teksti õhupalli koos tekstuuri muutmise võimalusega. Kõige hämmastavam on see, et selle toimimiseks pole vaja modi.

Kogu maagia toimub tänu plokkstruktuuri kihtidele, Minecraftile lisatud uutele funktsioonidele ja rohkele redstone’ile. Kihid tähistavad raame, Raam mängust ja liigutage seda iga kord, kui tegelast liigutate, äratades mängu ellu.

Sa saad sellega hakkama lae alla sellel lingil kaart. Kuigi mäng ei tööta täielikult nagu algversioon, Reqaug väitis, et tema projekt on alati pooleli, seega on tal vaid aja küsimus, et tuua GBA-le uusi funktsioone ja kes teab Minecraft.

Allikas: Reddit