Alibaba avas välismüüjatele platvormi, et läänes väljenduda

Alibaba on üks suurimaid e-kaubanduse ettevõtteid maailmas, kuid see võib peagi laiendada oma ärilist jalajälge. Järgmiste kuude strateegia on avada AliExpressi müüjaprogramm üksustele mitmest riigist peale Hiina. Kuni viimase ajani said saidil tooteid müüa ainult Hiina ettevõtted.

Financial Timesi andmetel lubab platvorm nüüd Itaalia, Venemaa, Hispaania ja Türgi ettevõtetel kasutada saiti kauplejatena. Pange tähele, et AliExpress on saadaval enam kui 150 riigis.

See sait on rahvusvaheliselt tuntud eriti odavate ja võltsitud toodete müügi poolest. 2018. aastal registreeris sait 94% -lise müügi kasvu.

“See on esimene aasta meie strateegiast” kohalikust globaalseks “,” selgitas AliExpressi president Trudy Dai. “See on strateegia, mis on tihedalt seotud meie kavatsusega Alibaba äri globaliseerida.” Pärast seda esimest laienemist oli idee viia AliExpressi mĂĽĂĽjaprogramm teistesse riikidesse.

Vaatamata suurele on Alibabal kasvuruumi. Muidugi kavatseb ettevõte saada osa Amazonist, mis on praegu suurim veebimüüja maailmas. Hiinas on Aasia ettevõtted kindlustanud juhtpositsiooni.