Alienware: tutvuge uue põlvkonna DELL klassikaga

Alienware esitleb uue põlvkonna tippklassi mängumärkmikke, mis toovad rohkem uuendusi ja on valmis virtuaalseks reaalsuseks.

Alienware - kateDell Alienware – Cassenamed Cassini

Tundub Dell otsustas visata rohkem puitu mängude jaoks mõeldud märkmike turule. Uue põlvkonna liinide väljakuulutamisega Alienware, näitab ettevõte, et ta tahab, et teda tunnustatakse arvutite hulgas jaoks mängumängija mis nõuab võimsat riistvara.

Alienware - kodu

Uue põlvkonna märkmikud Alienware nad on selgelt tugevad konkurendid. Eriti mis puudutab funktsioone: nad olid esimesed, kes kasutasid videokaartide jaoks hübriidtehnoloogiat, kus operatsioonisüsteem aktiveerib spetsiaalse videokaardi alles siis, kui see muutub hädavajalikuks (kui kasutaja mängib näiteks raskeid mänge), pikendades seeläbi seadme aku kasutusaega.

Alienware – 7 põlvkonda innovatsiooni

Täna edasi 7. põlvkond sellest reast, mis on ikoon, ikoon Dell proovige uuesti ennast pahandada saada. Mõista, miks:

Alienware - Tobii

SEE Alienware uus loodab esimesena tehnoloogiale Tobii silmade jälgimine. Nende ressursside kaudu hakkab mäng reageerima vastavalt mängija silma liikumisele. Ja ka esimene turul olev sülearvuti, millel on seda tehnoloogiat G-SÜNKROON andma Nvidia, mis reguleerib värskendussagedust vastavalt kuvatavale mängule või sisule.

SEE Dell kuulutas välja kaks liinimudelit Alienware, ühel on 17-tolline ekraan ja teisel 15-tolline ekraan. 17-tollisel mudelil on ekraan UltraHD 4K, nägu mängumängija professionaalne. See tuleb ka välja Overwolf, tarkvara Dell videohõive, mis võimaldab kasutajatel vasteid salvestada.

Alienware - Overwolf

Mudel alates 15 “ Selle eesmärk on pakkuda vähem kaasaskantavust mängijatele, kes ei loobu heast maitsest. Hinnanguliselt on see 25% õhem kui eelmine põlvkond Alienware 15 “ videokaardi konto Nvidia GeForce GTX Series 10ja suudab olla eelkäijast kaaluga 1,5 kg kergem 3,76 kg.

Lõppenud alumiiniumist ja magneesiumsulamist, teest Dell edukalt välja töötatud a mängumärkmik vähem kohutav ja rohkem võimeline soojust hajutama (kategooria oluline ese).

Mõeldes jõudlusele, mäletame, et mõlemad mudelid ühilduvad Alienware Booster, mis on põhimõtteliselt väline videomoodul, millel lisaks püüdmisvõimaluste pakkumisele on ka võimalusi videokaart.

Alienware - võimendi

Uued sülearvutite mudelid kuvavad ka sisendeid USB 3.0 ja Välk, lisaks sellele, et see on konfigureeritud kettaid vastu võtma SSD standardi asemel HDD mida enamik märkmikke kasutab.

Kas see on hind?

Mis puudutab hinda, võttes arvesse praeguse rea väärtust Alienware peal Brasiilia, uus 17 ”mudel on käeulatuses 17 000,00 R $ vabastamise ajal. Mängu soovijatele maksab see terve varanduse, mis võib selle edu siin takistada.

Siiani on kõige luksuslikum mudel a mängumängija austust. Ja sina, mida sa arvad? Eriti tahaksin, et üks neist jookseks ja kes teab, see ei sobi hea mänguri monitori.