contador gratis Saltar al contenido

AliExpressi juhid ütlesid, et soovib avada Brasiilias jaotuskeskuse

AliExpressi juhid ütlesid, et soovib avada Brasiilias jaotuskeskuse

Kõik, kes on veebis sisseoste teinud, peavad seda teadma Aliexpress. Veebisait, mis müüb Hiina sellel on riigis hiiglaslik esindatus, pakkudes madala kvaliteediga jäljendusi, mis on kuulsad väga ihaldatud toodete eest, väga konkurentsivõimeliste hindadega. seda Brasiilia. AliExpressile, et sait peab meie riiki maailma viie parima turuna ja soovib suurendada oma kohalolekut siin, luues kohaliku turustuskeskuse.

Teave pärineb Ken Huang, Hiina ettevõtte Ladina-Ameerika juht, kes andis hiljuti intervjuu ettevõttele Riikmärkmikus Link ajaleht. Huang ütles, et üks AliExpressi peamistest probleemidest riigis, millele tarbijad osutasid ja mida ettevõte tunnistas, oli kaupade saabumiseks vajalik aeg. Selle olukorra vältimiseks uuris ettevõte isegi jaotuskeskusi, nagu Huang ütles ajalehele:

Uudised

See ettevõte järgib hüpikmudelit ja töötab Curitibas 30 päeva

Täitevvõimult küsiti ka võimaluse asutada siia füüsiline kauplus ja kommenteerida Curitibas koostöös Ebanxiga läbi viidud katseprojekti:

Näib, et siin on veel aega turustuskeskuse loomiseks, kui AliExpress tõesti otsustab selle luua. Siiski võime olla kindlad, et ettevõttel on meie riigiga eriline mure.

Allikas: Riik. [TagsToTranslate] aliexpress