AliExpressi singlipäev: üheksa küsimust ja vastust ürituse kohta

AliExpress pakub esmaspäevast (11) seda spetsiaalset reklaami Brasiilia ja kogu maailma tarbijatele, tähistades täna Hiinas peetavat singlipäeva. See üritus lubab konkureerida Musta Reedega 2019, saates kuni 70% allahindlust veebisaidil müüdavatele toodetele. AliExpressi andmetel on hinnad reedel Põhja-Ameerika traditsiooniliste kampaaniate hindadest madalamad. Järgmisena vaadake AliExpressis toimuvat üheksa küsimust ja vastust üksikute päeva kohta ning õppige, kuidas seda pakkumist ära kasutada.

LOE: AliExpress lubab Brasiilias kuni 70% tehinguid; vaata

1 viiest ĂĽksikpäevast AliExpressis: ĂĽheksa kĂĽsimust ja vastust ĂĽrituse kohta – Foto: Reproduction / Pedro Cardoso

Singlipäev AliExpress: ĂĽheksa kĂĽsimust ja vastust ĂĽrituse kohta – Foto: Reproduction / Pedro Cardoso

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Mis on AliExpressi singlipäev?

Singlipäev on Hiina traditsioon, mis innustab inimesi endale kingitusi ostma. Alati tähistatakse 11. novembril üksindusele vihjamiseks, sest number üks esindab ainult inimest (11/11), sellest kuupäevast on saanud riigi peamine meelelahutusfestival.

See oleks kummaline, kui Hiina e-kaubanduse hiiglane AliExpress ei pidustaks. Saidil on mainitud kuupäev Double Eleven (umbes “double 11” inglise keeles) ja hakatakse kogu maailmas pakkuma kogu päeva jooksul spetsiaalseid kampaaniaid ja allahindlusi kuni 70%. Kuigi osalen singlipäeval alates 2009. aastast, valmistab pood esimest korda Brasiilia jaoks ette eriakti. Kokku kehtib 300 miljoni USA dollari suurune allahindlus.

2/5 Double Eleven esitleb mitmesuguseid mĂĽĂĽdavaid tooteid – Foto: Reproduction / AliExpress

Double Eleven esitleb mitmesuguseid mĂĽĂĽdavaid tooteid – Foto: Reproduction / AliExpress

Brasiillased saavad Double 11 kampaaniat ära kasutada esmaspäeval kell 4:00 kuni kolmapäeva (13) kell 59:59 (Brasilia aja järgi). See periood on pikk tagamaks, et kõigis riikides on vähemalt 24 tunni madalaimad hinnad.

3. Milliseid tooteid mĂĽĂĽakse?

Üksikapäev toob allahindlusi erinevatele asjadele, nagu mobiiltelefonid ja elektroonika, mänguasjad, kellad, meik, rõivad, dekoratiivsed aksessuaarid ja palju muud.

4. Kuidas saan allahindlust ja punast paketti?

3 viiest kaheteistkĂĽmnest pakkumisest on koondatud AliExpressi kupongide piirkonda – Foto: Reproductions / AliExpress

Double Eleven pakkumised on koondatud AliExpressi kupongide piirkonda – Foto: Reproductions / AliExpress

Aasia riikide traditsioon on anda inimestele punastes ümbrikutes raha. Üksikupäeval kavatseb AliExpress selle harjumuse uuesti välja mõelda, jagades virtuaalseid ümbrikke (punaseid pakette) kuni 70% soodustusega. Pakkumised on saidi kupongipiirkonnas esile tõstetud ja kuponge on nelja tüüpi:

  • AliExpressi kupongid: neid saab kasutada igas kaupluses ja kombineerida erinevate mĂĽĂĽjate tellimustega;
  • Valige kupongid: kasutatakse valitud poes, kliendid saavad tellimuse kohta kasutada ĂĽhte või mitut kupongi, olenevalt poe reeglitest;
  • Poe kupongid: saab kasutada ainult kauplustes, kus toodetakse kuponge. Tarbijad saavad kuponge tellimuse kohta;
  • Koodiga kupongid: saab kasutada igas poes ja kombineerida teiste kupongidega. Koode jagatakse igat tĂĽĂĽpi veebikanalitele, sealhulgas Instagrami AliExpressi kontodele, reklaamidele, YouTube’ile ja teistele.

Osa kupongidest saab veebisaidi valuutas. Iga 200 münti võrdub 2 dollari (umbes 8 dollarit) AliExpressi kupongiga. Spetsiaalselt üksikpäevade puhul saavad tarbijad kuni pühapäevani (10) iga ostukorvi lisatud toote eest viis münti, mis teenivad päevas kuni 50 münti. Kasutajatel on võimalik oma mündid soovitud kupongi vastu vahetada 13. kuupäeval kell 4:59 hommikul, Brasilia aja järgi.

Pidage meeles, et igaĂĽks, kes loob AliExpressis konto esimest korda, saab kupongi, mida saab kohe kasutada. Uute kasutajate kupongid kehtivad ainult esimese ostu puhul ja neid ei saa kasutada muude tellimuste korral.

5. Kas brasiillastele korraldatakse spetsiaalseid kampaaniaid?

Jah, Double 11 2019 toob eksklusiivsed kampaaniad Brasiiliasse, kus tarbijad saavad Bahiale võita kümme iPhone 11, kaks nullkilomeetrit autot ja kümme reisipaketti. Igaüks, kes soovib võistelda auto pärast, peab ostma AliExpressist 5 USA dollarist (umbes R $ 20) ajavahemikus 5.00 (Brasilia aja järgi) 11. – 5. 13. Iga ost on võrdne õnnenumbriga.

IPhone’i loteriid pole omakorda seotud veebisaidil tehtud ostudega. Apple’i nutitelefonidega võistlemiseks postitage lihtsalt loosimise joonis, mis avaldatakse AliExpressi Brasiilia lehel ja järgige postituses kirjeldatud reegleid.

AliExpress teeb koostööd ka MasterCardiga, kes loosib kaubamärgikaartidega maksvate kasutajate vahel välja reisipaketid Bahiasse Trancososse. Nagu auto joonistamisel, võrdub ostmine õnnenumbriga.

4 viiest ĂĽksikupäeva allahindlusest AliExpressil kogusummas 300 miljonit dollarit – Foto: Pond5

Ăśksikute singlite allahindlus AliExpressile kogusummas 300 miljonit dollarit – Foto: Pond5

Toote ostmine Double 11-st on nagu mis tahes muu aastapäeva tellimine. Pakkumiste tuvastamise hõlbustamiseks näitab AliExpressi koduleht teile suurimate allahindlustega tooteid. Pärast soovitud kauba leidmist lisage see lihtsalt ostukorvi, sisestage sooduskupong (kui see on ühilduv), määrake tarneaadress ja valige makseviis. Siit saate teada, kuidas AliExpressi arvutis kasutada.

7. Kui kaua võtab aega toote saabumine?

AliExpressi tarneaeg varieerub sõltuvalt valitud saatmismustrist. Standardrežiimis valitakse see tavaliselt seetõttu, et see on kõige ökonoomsem, kliendid võivad toote kättesaamist oodata kuni 60 päeva. Double Eleven ei erine, kuid ettevõte garanteerib, et seab esikohale kiireima marsruudi. Igaüks, kes kiirustab tellimusi vastu võtma, võib valida kiirkullerite ja vastavalt sellele olla valmis kulutama rohkem tarnele.

Jah AliExpress on turvaline veebisait, mis kasutab tarbijateabe kaitsmiseks HTTPS-protokolli ning pakub tellimusega seotud probleemide korral näiteks ostuhinna tagastamist. Siiski on oluline meeles pidada, et ettevõte ei tarni platvormil müüdavaid tooteid: müügi eest vastutavad kaupmehed, kes reklaamivad Hiina e-kaubanduses. See tähendab, et kui ostuga läheb midagi valesti, on süüdi müüja, mitte AliExpress.

Turvalisema ostu tagamiseks on oluline osta ainult jaemüüjatelt, kes on hinnatud neli või viis tärni. Teine näpunäide on valida müüja, kellel on märkimisväärne arv tellimusi, mis võib reitingule lisatud teguri näidata, kas kaupleja on usaldusväärne. Samuti on oluline analüüsida kommentaaride jaotist, et koguda arvamusi toote kvaliteedi kohta.

9. Kas tasub osta või on parem oodata musta reedet?

5/5 Double Eleven konkurentidest AliExpress, Põhja-Ameerika traditsiooniline must reede – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Double Eleven AliExpressis rivaalib Põhja-Ameerika traditsioonilist musta reedet – Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

AliExpress lubab, et kasutajad suudavad leida kuni 70% madalamad hinnad kui tavaliselt, ning tooteid, mis on odavamad kui 29. novembril toimuval mustal reedel. Siiski tuleb arvestada, et toodete saabumine võtab tavaliselt umbes 60 päeva, mis võib olla kahju neile, kes peavad kauba kiiresti kätte saama.

Samuti pidage meeles, et AliExpressis tehtud ostud impordib ja maksustab seetõttu IRS. Impordimaksumäär on 60% toote väärtusest, millele lisandub kaubavedu ja kindlustus, nagu on sätestatud MF-i määruses 156/99. Seetõttu tasub neid arvutusi ostu sooritamisel arvesse võtta.

AliExpress, eBay ja Amazon: kumb neist on parem? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse.

Must reede: viis nõuannet ohutuks ostmiseks

Must reede: viis nõuannet ohutuks ostmiseks