Allikad väidavad, et iPhone 8 kannab Touch ID asemel 3D-näotuvastusandurit

Oota natuke, sest selgub, et kuulujutuauto on pärit “IPhone 8” (või “iPhone X”, nagu soovite) kontrolli alt väljas.

Täna varem rääkisime kuulsa analüütiku Chi Chi-Kuo ennustustest, kes kihla vedas, et Apple ei suuda oma järgmise lipulaeva purjedesse sisse pandud biomeetrilisi andureid paigutada.

NĂĽĂĽd, see Bloomberg tulge seda puljongit paksendama: Mark Gurmani sõnul – kellel on Apple’is palju usaldusväärseid allikaid – on võimalik, et kõige kallim järgmistest iPhone’idest tuleb ilma igasuguse sõrmejäljelugejata! Vastasel juhul teostab kasutajate tuvastamise 3D näoandur.

Valge iPhone 8 Mockup / RenderMakett/alla andma Valge “iPhone 8”

Tsiteerides teema lähedast tuntud allikat, ĂĽtles Gurman, et see uus andur asendab Touch ID-d kõigis sĂĽsteemirakendustes, alates seadme avamisest kuni kasutajate autentimiseni ĂĽhilduvate rakenduste ostude ja sisselogimiste jaoks. Ilmselt oleks selline tehnoloogia hoopis teistsugune – ehk teisisõnu tunduvalt arenenum – kui sarnane, mida rakendatakse juba turule lastud seadmetele, näiteks Galaxy S8; allikate sõnul on Apple’i keskendumine uute anduritega aktiivne töökiirus ja täpsus.

Täpsemalt teatas konsultatsiooniga tegelev isik, et andur suudab iPhone’i lukust avada mõne mõnesaja millisekundi jooksul ja 3D-tehnoloogia funktsiooni tõttu töötab see isegi siis, kui seade lamab laual – seetõttu pole vaja seda alla laadida seade. telefoni ja suunake see oma näo poole, et see teid ära tunneks. Lõpuks on võimalik, et Apple ĂĽhendab funktsioonid tehnoloogiaga iirise skaneerimine, kombineeritult lisaksid need tehnoloogiad unikaalsemaid andmepunkte kui sõrmejäljed, ĂĽletades seega töövõimetusena Touch ID-d, ĂĽtlesid allikad.

Lisaks uuele näotuvastuse andurile Bloomberg rääkis ka Apple’i võimalusest lisada tehnoloogiaga ekraan järgmisse iPhone’i (või järgmisse iPhone’i) Edutamine Kõrgemad värskendussagedused (kuni 120Hz) on juba uues iPadis näha – mis, arvestades iOS-i seadmete värskendussagedust, pole mitte ainult võimalik, vaid isegi eeldatav. Artiklis mainitakse ka tehisintellektiga seotud ĂĽlesannete töötlemisele pĂĽhendatud kiipi, mida nimetatakse Apple Neural Engine’iks.

Andurite juurde tagasi tulles: pole raske ette kujutada, et Apple on viimase paari kuu (või isegi aastate jooksul) mõlema võimalusega töötanud – ĂĽks, kus ta suudab ekraanil kuvatava sõrmejäljelugeja õigeaegselt integreerida, ja teine, et see tehnoloogia ei kesta. . valmis ja peavad pakkuma tarbijatele võimalikult tõhusalt alternatiive. Tundub, et teine ​​võimalus on selle täitumine – kuigi tõe väljaselgitamiseks peame veel mitu kuud ootama.