Alternatiivsed taaseluvõrgustikud ja teie e-posti konto ühes kohas

Alternatiivsed taaseluvõrgustikud ja teie e-posti konto ühes kohas

Mõni nädal häiris üks sõber mind mitme koha e-posti kontode haldamise üle, täna otsustasin tema võla lõpetada, sest olin kindel, et ta pole ainus. See on Alternion, erinev platvorm, mis lisaks kõigi teie suhtlusvõrgustike koondamisele vaid ühele vahelehele või rakendusele võimaldab teil ka kõiki oma e-posti kontosid korraga hallata. Kas see on see, mida otsite? Alternatiiv on endiselt beetaversioon, kuid nüüd saate teenust kogeda ja seda täiustada, saates arendajale tagasisidet.

Kõik teie suhtlusvõrgud ja e-posti kontod ühes kohas

Alternatiivi pole praegu käivitatud, leht on töötanud üle aasta. Seda saiti on värskendatud versioonile 2.0 ja see toetab nüüd enam kui 220 sotsiaalset võrgustikku. Lisaks muutub platvormi värskendustega kasutamine hõlpsamini kasutatavaks ja esteetiliselt meeldivamaks, kuna see pakub nüüd võimalust isikupärastada lehti iga kasutaja jaoks. neile, kellel on kogemusi Pinterestiga, sarnanevad selle suhtluskeskuse teenused sotsiaalse pildi jagamise võrgu paigutusega.

Selle võrgu abil saate lisada Twitteri, Facebooki, Google+, Instagrami, YouTube'i ja muid võrke, aga ka e-posti kontosid nagu Gmail, Hotmail, Yahoo ja teised. Kõik samal platvormil. Kas saame hüvasti jätta kümnete brauseris avatud vahelehtedega?

Pidage siiski meeles, et mitte kõik kuld pole vahuveini, sest Alternion on endiselt beetaversioon. Selles suhtluskeskuses pole palju võimalusi, mida ei saa kasutada. Iga selle platvormi hostitud teenus nõuab erinevaid funktsioone, nagu meeldimine, kommenteerimine, jagamine, sõnumite saatmine või +1 lisamine ning kõigi nende funktsioonide koondamine ühte kohta võib juuksearendajad püsti tõusta. Kuid Alternion ei põhjusta vigu avaldamisel, sõnumite saatmisel ja näib olevat õigel teel.

Altpoolt näete mõnda alternatiivset funktsiooni:

  • Uudistevood – Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Foursquare, Flickr ja Picasa.
  • Kõik e-kirjad ĂĽhes kohas – Gmaili, Hotmaili, Yahoo!, AOL-, IMAP- või POP-kontod.
  • Kõik värskendused, lingid, fotod ja videod enam kui 220 sotsiaalvõrgustikus.
  • Sotsiaalkeskus, kontaktid, suhtluskeskus, fotod ja videod teie postkastis ja palju muud.
  • E-kirjade koondamine – kõigi e-kirjade ĂĽhendamine ja haldamine
  • Mitu kontot – ĂĽhendage mitu kontot mis tahes sotsiaalsest võrgustikust, sealhulgas Facebook, Twitter, LinkedIn lehed ja Facebook.

Valmis

Ehkki see on alles arenguetapis, on Alternion hea valik neile, kes soovivad vabaneda brauseri piiramatutest ja korduvatest vahekaartide muudatustest. Kuna see on endiselt beetaversioon, peame natuke aega ootama, enne kui peame arendajaga rangelt suhtlema ja aeg-ajalt tagasisidet selle suhtluskeskuse toimimise kohta saatma. Minu näpunäide: kasutage praegu Alternionit ainult e-posti kontode haldamiseks ja suhtlusvõrgustiku haldamiseks Hootsuite'i kaudu.

Veel üks uus asi, mida me Alternionilt ootame, on Androidi rakendus, sest võrk, mis hõlmab enam kui 220 sotsiaalset võrgustikku ja e-posti kontosid, võetakse Google OS-is alati vastu. Kuid alles pärast selle beetafaasi läbimist. Alloleval lingil pääsete Alternioni veebisaidile ja teil võib olla juba esimene kogemus selle teenusega:

Juurdepääs Alternioni veebisaidile

Millist platvormi kasutate oma sotsiaalsete võrgustike ja erinevate e-posti kontode haldamiseks? Andke meile allolevates kommentaarides teada!

Pilt: alternatiivne

Allikas: AndroidPIT Hispaania