Altice liitub Huawei abil 5G kiirendamiseks Portugalis

Koostöö 5G keskkonna kasutuselevõtmisega, et katsetada tehnoloogia võimalikke rakendusi, on sel esmaspäeval Altice Portugali ja Huawei Techi vahel Mobile World Congressil sõlmitud vastastikuse mõistmise memorandumi peamine eesmärk.

Kokkulepe põhineb Huawei 5G NR seadmete kättesaadavusel ja on oluline samm 5G võrgu kaubandusliku laiendamise suunas Altice Portugalis, ĂĽtles operaator, vastava tehnoloogia ja ressursside pakkumisega, “võimaldades Portugali ettevõtetel arendada uusi mudeleid ja pakkuda uusi teenuseid”.

Kavandatavas rakenduses kasutatakse Huawei seadmeid ja tarkvara, mis põhinevad 3GPP algatusel määratletud uue raadio 5G mittestandardse (NR 5G NSA) spetsifikatsioonil, mis tuleneb 4G LTE võrgu loomulikust arengust, lisades funktsioonid, mis võimaldavad veebisaidil uute toetatud teenuste juurutamist. suurem andmeside maht ja väiksem võrgu latentsus.

Tuleb märkida, et Altice’il on ka Portugali turul 5G jaoks partnerlus Ericssoniga. Lisaks on see Altice ja Huawei teine ​​koostöö Portugali jaoks lĂĽhikese aja jooksul pärast seda, kui kaks ettevõtet käivitasid laboratooriumi Golabs, mis loodi eesmärgiga tõhustada toodete ja teenuste loomist IoT piirkonnas.

Mäletame, et SAPO TEK jälgib tähelepanelikult kõiki MWC uudiseid koos uudistega esitluste ja näituste kohta, aga ka Portugali ettevõtete kohta, kes asuvad Barcelonas ja mis lisavad tosinat eksponenti.