Altice lĂĽkkas Anacomi universaalteenuse otsuse tagasi ja ĂĽtles, et see diskrimineerib seda piirkonda

Praegu universaalse tavatelefoniteenusega NOS-i poolel on reaktsioon olnud vaoshoitum ja näitab valmisolekut teenuse osutamist jätkata. „NOS on alati väitnud, et universaalteenuste olemasolule pole mingit õigustust, arvestades, et tänapäeval on turul saadaval pakkumisi, mis vastavad 99,9% -le tarbijate vajadustest. Ja me hoiame seda seisukohta jätkuvalt. Kuid ta ĂĽtles ka, et kui regulaatori soovitus uue pakkumisega jätkata on võimalik, on ta valmis hindama selle teenuse osutamise võimalust “, ĂĽtles ta vastuseks SAPO TEK-ile.

Ka Vodafone’i positsioon järgib sama suunda. “SEE Vodafone kordas oma seisukohta universaalteenuste osutamise vajaduse puudumise ja SU-st koosnevate teenusepakkujate nimetamise kohta “, kirjutas ta vastuseks e-posti teel.

Ettevõtte sõnul on “kontrollitud konkurentsidĂĽnaamika elektroonilise side turul võimaldanud tõhusalt rahuldada peamist vajadust, mida kavatsevad käsitleda USA sätted, nimelt sideteenuste pakkumine kaugemates või äärepoolseimates piirkondades”.

SAPO TEK võttis ühendust ka telekommunikatsioonioperaatorite liidu NOWO ja Apriteliga, kuid nende reaktsiooni oli ikkagi võimatu saada.

Haldada ĂĽldkasutatavaid telekommunikatsioonijaamu

Altice usub, et Anacomi ettepanek on varjatud viis avalike telekommunikatsioonitaksofoniteenuste lõpetamiseks, ja selgitab, et see on „paigaldatud mõnesse sotsiaalse tähtsusega kohta, nagu haiglad, vanglad, kohtud, koolid või huvikeskused. elanikkonnale on kokku saadaval 8222 üldkasutatavat telefoni ”. Operaator tõi välja, et „ka neid tasulisi telefone on 5%, mis võimaldavad liikumispuudega elanikele vajadusel helistada, kuna need on paigaldatud kohandatud asendisse”.

Rõhutades riigi kõigis kihelkondades esinevate sotsiaalteenuste ja läheduse tegelikku mõõdet, teatas Altice Portugal, et „see on universaalteenusele määratud avalik taksofon, mis tagab elanikkonnale vajaduse korral juurdepääsu ööpäevaringselt. ja mitte muid avalikke taksofone, mida kasutatakse äriliselt, kuna need on saadaval vastavate ettevõtete äritegevuse ajal ja need tuleb demonteerida, kui selleks on soovi.

Operaator on praegu avalike taksofoniteenuste pakkuja ja tunnistab taksofonide deaktiveerimist, järgides Anacomi seda otsust ja järgides seadusest tulenevaid nõudeid.

Toimetuse märkus: uudiseid on täiendatud lisateabega. Viimane värskendus kell 20.46.