Altice oli “šokeeritud” Anacomi kriitikast DTT-le

DTT Portugalis on oodatust madalam, leidis Anacom oma hiljutises aruandes, mis jättis ka ettepanekud tulevaste ärimudelite kohta, kuid kritiseeris ka võrgu eest vastutavat MEO-d.

Reguleerija on seisukohal, et operaatoril ei ole „stiimulit pakkumise laiendamiseks, uute kanalite ja teenuste tutvustamiseks ega platvormi tervikuks parandamiseks”, võib-olla huvide konflikti tõttu, kuna tal on „konkurentsivõimeline platvorm”.

Altice Portugal on reageerinud ja teatas avalduses, et nad ei saa aru aruande järeldustest, eriti 2017. aasta alguses, reguleeriv asutus avaldas teenuse kvaliteedi aruande, milles jõudis järeldusele, et „DTT signaali kvaliteet oli 2016. aastal väga hea, väärtusega teenuste kättesaadavus on peaaegu 100% ja teenuse stabiilsuse tase on peaaegu alati kõrge ”.

Oma ametlikus vastuses rõhutas Altice ka seda, et “ta täidab ja täidab alati DTT-teenuste kvaliteedi osas kindlaks määratud kohustusi, nimelt neid, mis tulenevad avalikest pakkumistest ja mille määravad seejärel ANACOM ja valitsus”.