Altice Portugal, Bosch, Huawei ja Universidade de Aveiro ühendavad jõud, et rakendada 5G tööstuses

Altice Portugali, Boschi, Huawei ja Aveiro ülikooli vahel vormistati vastastikuse mõistmise memorandum koostööprotokolli jaoks, et teha kindlaks võimalused 5G kasutuselevõtuks tööstuskeskkonnas, nn Interneti-asjade tööstuses.

Allkirjastamine toimus Aveiro ĂĽlikooli teadus- ja innovatsioonipargis ning sellel osalesid Bosch Termotecnologia tehasejuht JĂłnio Reis, Bosch Security Systems’i tehase juht AntĂłnio Pereira, Huawei Portugali tegevjuht Tony Li, võrgu- ja operatsioonitehnika direktor JosĂ© Pedro Nascimento aadressil Altice Portugal, Paulo Jorge Ferreira ja Artiro Silva, Aveiro ĂĽlikooli dekaan ja prodekaan.

Avalduse kohaselt aitab iga üksus, viide igas sektoris, kus ta tegutseb, projekti eri viisil kaasa aidata. Bosch vastutab 5G kasutamise juhtude rakendamise eest oma Portugali tehastes. Altice aitab kaasa arhitektuuriõppele ja võrgu kujundamisele. Huawei tutvustas oma sidetehnoloogiat ja -seadmeid. Lõpuks on Aveiro ülikoolil võrguarhitektuuri määratlemisel põhiroll, kasutades selleks uude teadus- ja innovatsiooniparki paigaldatavat 5G laborit.

Varem olid need partnerid moodustanud konsortsiumi, et töötada välja Tööstus 4.0-ga seotud projekte, investeerides umbes 10 miljonit eurot. See projekt on veel heakskiitmisjärgus.

Altice Portugali inseneridirektori JosĂ© Pedro Nascimento jaoks on see “väga asjakohane projekt, mis täidab Altice Portugali panuseid 5G ja IoT-le kui olulistele tehnoloogiatele ja Portugali tööstuse ĂĽmberkujundamise põhialustele, aidates seeläbi kaasa riigi jätkusuutlikumale majanduskasvule”. .

Huawei Portugali tegevjuht Tony Li tõi välja, et „Huawei on ĂĽks uuenduslikumaid ettevõtteid maailmas ja on au viimase 15 aasta jooksul kaasa aidata sellele, et Portugal muutuks ĂĽha enam ĂĽhendatud ja nutikaks riigiks. Portugal on alati olnud uuenduslik ja selle reaalsuse säilitamine on oluline. Oleme siin selleks, et anda omalt poolt oma ĂĽlesanne ja selles osas on meil väga hea meel teha koostööd Altice, Boschi ja Aveiro ĂĽlikooliga, et uurida 5G potentsiaali tööstuses. “

See projekt viiakse ellu eeldatavasti 2023. aasta lõpuks.