Altice Portugal esitleb Techdays’is WiFi-toega ruuterit

Aveiro on taas tehniliste uuenduste etapp Techdays üritusel ja Altice Portugal on kohal, tutvustades valikut uusi GateWay Fiberi lahendusi ja ruutereid, mis on ette valmistatud uue põlvkonna Wi-Fi 6 ühenduste jaoks. See seade on välja töötatud Altice Labsis ja selle eesmärk on olla uuenduslik lahendus ühendus Smart Meshi WiFi kaudu.

Altice ütleb, et selle ruuter liitub kogu maailmas esimese Wi-Fi 6 lahenduste lainega, mis on võimeline parandama koduseid ühendusi kvaliteedi ja kiiruse osas. Tuleb meeles pidada, et uue põlvkonna WiFi sai ametlikult alguse mullu 16. septembril ja selle toimimiseks on vaja ühilduvat seadet. Siiani on turul mitu nutitelefoni, näiteks Samsung Galaxy S10 ja iPhone 11.

Altice Labs ütles, et ruuter siseneb turule järgmisel aastal, eriti MEO klientidele Portugalis.

Kuid millised on Wi-Fi 6 ühenduse peamised eelised? TEK on koostanud mõned küsimused ja vastused, milles on traadita ühenduse tehnoloogia osas suuri kahtlusi, kuid lühidalt, tuginedes muidugi kiiremale ühendusele, aga ka väiksemale aku tarbimisele ja pikema töömahuga. Wi-Fi 6 kaudu saate hõlpsamini hallata mitut seadet, mis on ühendatud ühe WiFi-võrgu või kuumkohaga.

Kuid rohkem kui kiire kiirus, on ühendus stabiilsem ja järjepidevam ning see on tõenäoliselt Wi-Fi 6 kõige olulisem omadus. Uuringud näitavad, et keskmine WiFi-ühenduse abil ühendatud seade kodus on kasvanud viis korda kahele, kus reeglina nutitelefonid, tahvelarvutid, sülearvutid, nutikellad, telerid, virtuaalsed assistendid, sealhulgas paljud, korrutatuna pereliikmetega.

Altice ütles, et nad arendavad kogu maailmas Wi-Fi 6-ga esimest kiudväravat koos EasyMesh-kontrolleriga, millel on mõned unikaalsed funktsioonid veel patenditaotluses ja mida toetab RDK-B (viiruse disainikomplekt lairiba jaoks).

Operaatoritel on ka uued mobiilirakendused Androidile ja iOS-ile, mis võimaldavad juhtida Wi-Fi-süsteemi nii kodus kui ka väljaspool seda, pakkudes vanemliku järelevalve funktsioone, võrgu topoloogia visualiseerimist, võrgu oleku ja jõudluse mõõtmist. Ja kui soovite laiendit installida, toimib see ka kasutusjuhendina, mis aitab kindlaks teha teie installi ideaalse asukoha.

Altice Portugali tegevjuhi Alexandre Fonseca sõnul on “see Altice Portugali väga selge strateegia tulemus investeerida innovatsiooni, uurimisse ja erinevate toodete ja teenuste arendamisse, seda ka reklaamimise ja teadmiste jagamise kaudu”.

TechDays Aveiros 2019 keskenduvad Altice Portugal ja Altice Labs oma osalemisele kolmele ühiskonnale mõjusale innovatsiooniteemale. Osalemine kulmineerub visiooniga, kuidas tehnoloogiaid selle mõju suurendamiseks võimaldatakse, jagatuna 4 ruumi: digitaalsete territooriumide võimaldamine; Digitaalse elustiili aktiveerimine; Digitaalettevõtete võimaldamine; ja kulisside taga tehnoloogia.