contador gratis Saltar al contenido

Altice Portugal laiendab MEO Energiaga oma teenuseportfelli ja dubleerib klientide mobiiltelefonide andmeid

Altice Portugal laiendab MEO Energiaga oma teenuseportfelli ja dubleerib klientide mobiiltelefonide andmeid

Telekommunikatsioonioperaator on üks esimesi Euroopas energiasegmendis, ühendades need kaks valdkonda ja järgides mitmekesist toote- ja teenuseportfelli strateegiat, mis hõlmab juba selliseid valdkondi nagu finantsteenused ja allhanked ning piletimüük. See pakkumine on saadaval Portugali mandriosas elavatele uutele ja praegustele MEO abonentidele, kellel on fikseeritud sidepaketid seotud mobiiltelefoniga.

“Täna laiendame Altice Portugali ökosüsteemi ja laiendame oma pakkumisi, tuues jätkuvalt Portugali innovatsiooni,” ütles Altice Portugali tegevjuht ja president Alexandre Fonseca, rõhutades, et see on julge ja ainulaadne projekt. “Innovatsioon on olnud oluline osa meie DNA-st,” ütles ta, arvestades investeeringuid tehnoloogiasse, näiteks Apple TV turule toomisesse, aga ka toodetesse ja teenustesse.

“Meil on Portugali digitaalsest tulevikust väga selge visioon ja usume, et seal on oluline osa, mis on jätkusuutlikkus,” selgitas ta konverentsil, öeldes, et sellest on saanud üks võtmevaldkondi ja see avaldub vastloodud jätkusuutlikkuse büroos. , vaid ka ettevõtte lansseeritud toodetes ja teenustes. Seetõttu on MEO Energia 100% jätkusuutlik, aga ka investeering Portugali tööstusse.

“MEO Energial on ka tugev stiimul energia säästmiseks, see ühendab ka telekommunikatsiooniteenuste ühendamise mugavuse ja jätkusuutlikkusest hoolimise vaimu,” rõhutas Alexandre Fonseca.

MEO Energia käivitus Altice Portugali partneri PT Live kaudu. Ettevõtte garanteeritud hinnad on konkurentsivõimelised ja hõlmab energiat, mis on toodetud ainult 100% ulatuses taastuvatest energiaallikatest, ja kommunikatsiooni eeliseid. MEO klientidel on mitmeid eeliseid ja nendega seotud eeliseid, nad säästavad kulusid ja aitavad kaasa jätkusuutlikkusele, sest energia on 100% roheline, kuid tagab ka MEO klientide mobiiltelefonide Interneti-ülemmäära mitmekordistumise.

Energia MEO piloodid alustasid 2. oktoobril 2019 ja ettevõtte sõnul näitavad saavutatud suurepärased tulemused turul isu nüüd pakutavate pakkumiste järele. Altice Portugali müügidirektor João Epifânio ütles, et ettevõte viis oma klientidega läbi küsitluse, et teha kindlaks, millised kaubamärkide ja energiaga seotud valdkonnad selles vastuses silma paistsid. “Inimesed tahavad lihtsaid asju ja lihtsat muutmisprotsessi,” rõhutas ta, öeldes, et kasutajad soovivad, et nad saaksid vabalt muutuda.

Praegu on pakkumine saadaval ainult Mandri-Portugalis, kuna autonoomses piirkonnas pole elektrisektor liberaliseeritud. João Epifânio lisab, et liitumist saab teha MEO veebisaidil ja see on lihtne, koos simulaatoriga kulude testimiseks teie praeguse energiapakkuja vastu.

“Lisaks energiasäästu eelistele on ka kommunikatsioonieelised, kusjuures kliendid kahekordistavad oma telekommunikatsioonipakettide Interneti-ülemmäära,” rõhutas ta. Veebipoest saavad kliendid oma tarbimise optimeerimiseks osta ka mitmesuguseid energiaga ühendatud seadmeid. Selle teenuse käivitamisega kaasneb kommunikatsioonikampaania motoga “Ühendage uute energiatega”.

Suured lootused uue ärivaldkonna osas

Partnerluse osana PT Live’iga muudab ettevõte brändi kasutamisel oma nime MEO Energiaks, nagu ajakirjanikele selgitati. Ühendus kahe partneri vahel algas mitu aastat tagasi Portugali Altice’i energiatõhususe projektiga ja süvenes sellest tuleneva “hea tööga”, selgitab Alexandre Fonseca.

Isegi andmeid avalikustamata tunnistas Altice Portugali tegevjuht ja president, et kasvuootused selles valdkonnas olid suured. “Alustasime piloodiga ja meil on juba mitu tuhat abonenti ühendatud ning sellest on kasu, kui saame kasutada oma enam kui 1,6 miljoni püsivõrgu abonendi baasi,” ütles ta.

Eesmärk on “saada asjakohaseks liidriks riiklikus energiaökosüsteemis killustatud turul, kus on ajaloolisi liidreid”, kinnitas ta.

Tehtavaid investeeringuid avalikustamata rõhutas Alexandre Fonseca, et tegemist oli investeeringuga Portugali majandusse, et „toetada Portugali ettevõtteid, kus jätkame investeeringuid töökohtade säilitamiseks ja loomiseks“.

Praegu on see pakkumine keskendunud eluasemeturule, kuid seda saab laiendada ka ettevõtetele. “Praegu hindame järgmisi samme,” tunnistas Altice Portugali tegevjuht.

Toimetuse märkus: Uudised lisatakse pärast konverentsi lõppu rohkem teavet.