Altice toob turule integreeritud Alexaga nutikõlari Amplify
IGRE

Altice toob turule integreeritud Alexaga nutikõlari Amplify

Nutikõlarite valmistamisele pole pühendunud mitte ainult Huawei, Amazon ega Google. Vaatamata sellele, et olmeelektroonika turul on see nimi harvem, otsustas Altice hüpata sellesse segmenti ja esitada oma ettepanekud. Räägime koos Devialetiga välja töötatud integreeritud Alexaga kodumaisest seadmest Amplify, mis varustab iga seadme jaoks 19v ja 7,5A võimendeid ning kahte woofrit.

Ettevõte lubab kõrgemat helikvaliteeti ja tagab, et valjuhääldi disain on kavandatud vibratsiooni mõju pärssimiseks, kui bass ei pääse sellest välja. Funktsioonide loendis tasub mainida ka rida “trikke”, mida veerg saab iseseisvalt teostada, näiteks reguleerida helitugevust vastavalt keskkonnale.

Virtuaalne assistent “Amazoni tehtud” annab teile regulaarselt kontrolli nutiseadmete võrgu ja muusika voogesitusteenuste üle.

“Väliselt” saab Amplify siduda ettevõtte pakutavate kaabelteenustega, nii et see töötab kooskõlas teiste Altice’i seadmetega, näiteks telerikastidega.

On teada, et kolonn käivitatakse USA-s. Hinnad varieeruvad: 399 abonentidele optimaalse ja Suddenlinki tariifide jaoks ning 499 dollarit mittetellijatele. Altice’i kliendid saavad valida järelmaksu, mis maksab 10 USA dollarit kuus.

Pole veel teada, kas see veerg jõuab Portugalini ja kui jah, siis kas see töötab koos MEO kodumaise ökosüsteemiga.