Altice uuendas oma kohustust Portugali suhtes kuni Euroopa Teadusnõukogu otsuseni

Toetades meie riigi 30 idufirmat, kavatseb Altice selle arvu kahekordistada, samuti laiendada piire Ameerika Ăśhendriikide, Prantsusmaa ja Iisraeli turgudele, luues programmi “Startup project: From Lisbon to the world”.

Teine kohustus oli eksportida Portugali teadmisi eesmärgiga käivitada Portugali tarnijaprogramm Altice, mis avaks rahvusvahelisi rahvusvahelisi turge.

Cláudia Goya mainis ka, et „Soovime propageerida parimat portugali ja portugali keeles tehtud sisu”, avades Portugali tarbijatele sisulevitamise platvormi ja viimasena rõhutades pühendumust aktiivsele rollile reklaamiga seotud hariduses. , peagi, hariduse ja kultuuri valdkonna olulistest filantroopsetest algatustest ning kõigi Portugali koolide juurdepääsu tehnoloogiale ja kiirele ühenduvusele.

Üritusel osales umbes 150 Prantsuse-Iisraeli ettevõtte tippjuhti, sealhulgas Altice grupi tegevjuht Michel Combes, ning seda tähistas ka Atlandi paviljoni nime muutmine, mis kannaks nime Altice Arena.

Altice realiseerunud sel aastal huvi osta Prisa ametikoht Media Capitalis, otsus mida ANACOM peab konkurentsiohtlikuks.

SEE NOS ja Vodafone neil on sama arvamus kui sideturu reguleerijal, kuid otsuse langetab sotsiaalse kommunikatsiooni reguleeriv asutus (ERC), kes negatiivse arvamuse korral võib tegevuse kahtluse alla seada.