Altice’i tellitav videoteenus võib jõuda Portugali 2–3 kuuga

Kinnituse tegi PT esimees Armando Pereira Altice Labsi esitluskonverentsi kõrval Aveiros.

Rõhutades Altice Labsi nüüdseks integreeritud PT Inovação uurimis- ja arendusüksuse tähtsust, tuletab Armando Pereira meelde, et huvi innovatsiooni vastu eeldab liikumist Portugali toodete loomiseks kogu maailmale, kuid vastupidi.

„Innovatsiooni on vaja, kui meil seda sisemiselt pole, peame selle saama […] Meil on võimalus omada tooteid, mida teistel operaatoritel pole, ”ütles ta.

Näites, mida Portugal saab importida teistest riikidest, kuhu Altice on juba paigaldatud, viitab Armando Pereira Prantsusmaal SFR-i kasutatavatele kiudkastidele, mis saabusid Portugali aprillis või mais, aga ka videot Zive’i tellitavat teenust novembris Prantsusmaal eelmisel aastal.

Zive on alternatiiv Netflixile, mis saabus hiljuti Portugali ja millel on partnerlus Vodafone’iga, ning pakub juurdepääsu HD- ja 4K-sisu kataloogile sellistest stuudiotest nagu Disney, Disney Pixar, Studio ABC, Warner Bros, Europe, Miramax ja Sony Pildid Televisioon.

See teenus saabub järgmise kahe kuni kolme kuu jooksul ja täpsemaid üksikasju pole, nimelt kulude kohta, mida Meo kliendid võivad kanda.

Prantsusmaal maksab see 9,9 eurot kuus.