Altice’i uus pakkumine loob Interneti baasi, et kliendid saaksid neid “mõõta”

Kuu aega pärast kaubamärgile ülemineku protsessi lõpuleviimist ja uue teleri liidese käivitamist pakub Sofice koos Sofia uue 4K WiFi-kastiga Portugali turul kohandatavat teenust.

Uus pakkumine, milles operaator soovib MEO nime abil “Portugali telekommunikatsioonisektorit ümber märkida” ja seab selle oma äranägemisel enam kui 16 tuhandele võimalikule Internetist ehitatud, erineva kiirusega kombinatsioonile, millele on võimalik lisada telereid, mobiiltelefone jne. See teenus on lisatud erinevatele MEO lahendustele, mida esitatakse veebis.

“See on väga oluline teade, mis tähistab enesekindlalt riiki, mitte ainult telekommunikatsiooniturgu, vaid ka portugali keelt ja viisi, kuidas nad telekommunikatsiooni tooteid tarbivad,” ĂĽtles Alexandre Fonseca esitlusseansi alguses linnas. Portost.

Midagi, mis muudab telekommunikatsioonituru murranguliseks, „nagu me 10 aastat tagasi MEO esitlusega tegime. Teeme muid samme Portugali sektori otsustavaks muutmiseks, ”arvas tegevjuht Altice. et meil on iga portugali jaoks peaaegu üks MEO ”.

Sõna „Minu MEO on, et ma teen seda“ all põhineb MEO By teenuste ehitamisel, mis on kohandatud erinevate klientide suhtlusvajadustele. Saate valida lojaalsuseta režiimide hulgast kuni maksimaalse lojaalsusaja (24 kuud).

Sellest ajast alates hakati teenuseid üles ehitama koos Interneti-valikute valikuga. Seejärel saate lisada TV-, kõne-, mobiili- ja mobiilsidevõrke, alati erinevates viisides.

“See ei ole iga portugallase jaoks mõeldud turustusorganisatsioon, kuid on võimalik teha rohkem kui 16 000 kombinatsiooni, mis on piisav iga portugali inimese tarbimisvajaduste rahuldamiseks,” rõhutas B2C mĂĽĂĽgiga tegelev JoĂŁo Epifânio ajakirjandusele esitluse ajal.

MEO Pakkumisi tehakse veebis, alates www.meo.pt/pacotes/meoby.