Alura veebikursuse väärtus? Vaadake, kuidas see töötab, ja platvormi hinnakujundust

Alura on veebisait, kus on muu hulgas ka disaini, programmeerimise, digitaalse turunduse veebikursuste kataloog neile, kes soovivad õppekava täiendada. Platvorm pakub kolme tĂĽĂĽpi pakette, mis võimaldavad juurdepääsu kõigile saadaolevatele kursustele koos sertifikaadiõigusega ja neid kõiki on võimatu eraldi osta. Tundides on võimalik osaleda arvuti või Androidile ja iPhone’ile (iOS) saadaval oleva rakenduse kaudu. Vaadake lisateavet Alura veebikursuse platvormilt.

LOE: MSN: vaata 12 slängi sõna, mida kõik vestluses kasutavad

1/3 Alura platvormil õpivad õpilased veebis ja saavad iga kursuse läbimisel tunnistuse osalemise kohta – Foto: Nataly Lima / TechTudo

Alura platvormil õpivad õpilased veebis ja saavad iga kursuse läbimisel tunnistuse osalemise kohta – Foto: Nataly Lima / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Alura veebisait on Brasiilia platvorm tehnoloogia ja digitaalse äri kursuste jaoks. Kursustele, materjalidele ja arutelukogukondadele juurdepääsuks peavad kasutajad igal aastal tellima. Klassid on saadaval videoformaadis ning sisaldavad praktilisi harjutusi ja projekte. Iga kursuse lõpus saavad õpilased tunnistuse lõpetamise kohta.

Vaata ka: Tasuta ja täielikud inglise keele kursused; nautida veebisaiti ja rakendust

Tasuta ja täielikud inglise keele kursused;  nautida veebisaiti ja rakendust

Tasuta ja täielikud inglise keele kursused; nautida veebisaiti ja rakendust

Platvorm pakub umbes 1130 kursust ja seda uuendatakse igal nädalal uute ainetega. Kursused on jagatud kaheksaks peamiseks valdkonnaks: mobiil, programmeerimine, esiosa, infrastruktuur, innovatsioon ja juhtimine, disain ja ux, digitaalne turundus ja andmeteadus.

2/3 Ă•pilased saavad valida piirkonna tundmaõppimise või koolituse saamiseks – Foto: paljundamine / Alura

Ă•pilased saavad valida piirkonna tundmaõppimise või koolituse saamiseks – Foto: paljundamine / Alura

Igas piirkonnas on alajaotused vastavalt teemale. Samuti on võimalik õppida spetsiaalseks koolituseks. Kui õpilane valib kursuse, soovitab Alura aine õppima asumiseks parimat kursuste järjestust. Näiteks innovatsiooni ja juhtimise valdkonnas toimub Agile Manageri koolitus. See hõlmab selliseid kursusi nagu vilgas põhialused ja vilgas projektijuhtimine. Iga kursuse tulemuseks on osalemistunnistus.

Makseplaanid ja -meetodid

3 kolmest Alurast pakub kolme aastakavade kategooriat – Foto: paljundamine / Alura

Alura pakub kolme aastaplaanide kategooriat – Foto: paljundamine / Alura

Platvorm pakub kolme aastapaketi võimalust, mida saab maksta kuni 12 osamakse ja eraldi kursuste ostmine on võimatu. Odavaima kava korral, mis maksab R $ 75 kuus, saavad kasutajad läbida kõik platvormil olevad kursused ja saada lõpetamise järel tunnistuse. Kõige põhjalikumate plaanide korral saavad õpilased lisaks põhifunktsioonidele summas R $ 120 kuus juurde pääseda ka Alura Starile, mis pakub mängude, rakenduste ja teaduse kaudu tehnoloogiamaailma tutvustavaid kursusi ning veebipõhist tugevdust Alura, inglise ja hispaania keeles.

Makse saab teha PayPali või boleto kaudu. Teine võimalus kehtib ainult sularahamaksete puhul, kuid veebisait pakub kasutajatele võimalust jagada makse boleto ja PayPali vahel. See valik on saadaval ainult otsese kontakti kaudu tugitiimiga.

Kursustele pääsevad õpilased läbi arvuti, nutitelefoni või tahvelarvuti. Sellel platvormil on rakendusi Android-telefonidele ja iPhone’idele (iOS). Samuti on kĂĽsimuste foorum, kus on võimalik suhelda teiste õpilaste ja õpetajatega. Lisaks on saadaval iga valdkonnaga seotud harjutused. Lõpuks saab kasutaja iga kursuse läbimisel osalemistunnistuse. Pidage meeles, et kõige täielikumatel pakettidel on juurdepääs ka Alura Start ja Alura Languages ​​platvormidele.

Individuaalsete kursuste või koolituste läbimisel on kasutajatel juurdepääs autentitud sertifikaatidele. See tunnistus on kehtetu ja enamasti saab seda kasutada ülikooliprogrammide kohustusliku täiendava tegevusena.