Amazfit Bip on nutikell, mis on Apple Watchiga väga sarnane, kuid aku võib vastu pidada kuni 4 kuud!

Mis on piir inspiratsiooni ja selge koopia vahel? Seda on tõesti väga raske määratleda ja aastate jooksul vaadates näeme, et isegi ettevõtetel endil pole seda väljakujunenud ideed.

Fakt on see, et aeg-ajalt tekivad mõned “ideed”, mis on teistega nii sarnased, et võime neid nimetada “koopiateks”. Tundub, et nutikella puhul on see nii Amazfit Bip, mis näeb välja palju nagu nutikell, mida me nii hästi tunneme …

Amazfit Bip

Piiksu toodab Huami, kes on ka Mi Bandi (Xiaomi) tarnija ja nagu ĂĽsna hästi teada, sarnaneb see Apple Watchiga väga palju, eriti kui vaadata eemalt. Muidugi näib ettevõte olnud ettevaatlik (või mitte), et seda mitte hĂĽljata identsed Apple’i kella juurde.

On mõningaid erinevusi nii mõnedes välistes üksikasjades kui ka loomulikult teie süsteemis, mis ühildub Androidi ja iOS-i nutitelefonidega (see tähendab, et selle jaoks pole rakenduste poodi, see toimib ainult kasutajate teavitamiskeskusena). Mobiil).

Kuid ĂĽlalt ja pealt vaadates on mõned tõeliselt huvitavad aspektid, näiteks asjaolu, et see maksab ainult 100 dollarit ja ka seetõttu, et ettevõte lubab “vaatereĹľiimis” uskumatut 4 kuud aku kasutusaega (“VaatereĹľiim”), 45 päeva, mida ta kutsub “JooksureĹľiim” (võistlusreĹľiim) ja kui soovite GPS-i ära kasutada, siis autonoomia langeb 22 tunnini, mis on põhimõtteliselt nutikellade standard. Kuid iga reĹľiimi tingimusi ei avaldatud; nimedega võime eeldada, et selleks, et see kestaks nii kaua, kui nad lubavad, tuleb seda kasutada pigem nagu “kella” ja kõige targemat osa kõrvale.

Amazfit Bip

Lisaks on Bipil 1,28-tolline puutetundlik ekraan, optiline pulsiandur, GPS, kolmeteljeline kiirendusmõõtur ja veekindel IP68.

Amazfit Bipi saab osta ettevõtte veebisaidilt või Amazonilt, see on must. Valge / must ja punane / roheline variatsioon on tõenäoliselt saadaval märtsi lõpus.

The Verge’i kaudu