Amazfit GTS-i karbist lahti võtmine: kas Apple Watch on hea?

Amazfit GTS-i karbist lahti võtmine: kas Apple Watch on hea?

Amazfit GTS on kantav Xiaomi seade, mis esitleb ekraaniga, mis on väga sarnane Apple Watchiga, ja tõotab kaunist muudetava vidinaga AMOLED-ekraani ning ka väga veenvat autonoomiat, hinnanguliselt 14 päevaga ja see võib jõuda rohkem kui 40-ni erinevates režiimides ökonoomne.

Lisaks andmete sünkroonimisele mobiiltelefonidega on funktsioon teadete kuvamine, näiteks on Amazfit GTS-l andurite seeria, mis täidavad kasutaja liikumisteavet, jälgivad südame löögisagedust, tehtud samme ja isegi GPS-i abil geograafilise asukoha põhjal liigutusi. Kokku on 12 spordiala, sealhulgas veesport, sest selle vastupidavus on kuni 5 sularahaautomaati.

Peamised tehnilised andmed:

– Ekraan 1,68 "AMOLED 348 x 442, 341ppi, 100% NTSC – Vastupidavus Corning Gorilla Glass 3 ja oleofoobiakaitsele – löögisensor, 6-teljeline kiirendusmõõtur, 3-teljeline geomagnetiline, õhurõhk ja heledus – Android 5.0 või uuema versiooni tugi ja iOS 10 või uuem – 220 mAh aku, hinnanguliselt 14-päevane autonoomia, 2-tunnine täitmine – alumiiniumist ja polĂĽmeerist konstruktsioon – silikoonist käepael – kaal 24,8 grammi – mõõtmed: 43,25 x 36,25 x 9,4 mm