Amazon: Alexa hakkab rääkima portugali keelt; Kaja seadmed saabuvad Brasiiliasse

Eelmisel nädalal rääkisime siin uue toote võtmisest Amazon ja selle kohta, kuidas jaemüügigigandil on selge eesmärk võtta oma digitaalne assistent Alexa, sõna otseses mõttes kõikjal, lihtsalt pannes selle kõikidele enda ümber olevatele seadmetele (või sõrmele). On ainult üks küsimus: seni tundub kõik seadme tõttu meist pisut kaugel Kaja ja Alexat pole siin veel saadaval. Nüüd on kõik muutunud.

Eilsest tänaseni alustas Amazon sissetungi Brasiiliasse: ettevõte teatas, et Alexa saab lõpuks suhelda ka portugali keeles, lisaks üleriigiliste kauplustes kolme Echo-liini müügi alustamisele. Need seadmed on:

  • SEE Kaja punkt, väike nutikas kõlar 350 R $ (edutamisel) 250 R $ eelmĂĽĂĽgi ajal, kuni 7. oktoobrini);
  • SEE Kaja saade 5, näiteks 5,5-tollise ekraani ja esikaameraga nutikõlar 600 R $ (edutamisel) 450 R $ eelmĂĽĂĽgi ajal, kuni 7. oktoobrini);
  • SEE Kolmanda põlvkonna kaja, liini standardne nutikõlar, jaoks 700 R $ (mis käivitatakse hiljem ja millel pole veel mĂĽĂĽgieelset reklaamiväärtust avaldatud).

Seadmed on muidugi väga ĂĽhendatud ja nende kõik toimingud põhinevad Alexa tegevusel. Kuid assistent ei ela ainult Echo seadmes – sellele pääseb juurde ka näiteks nutitelefonist iOS või Androidametliku taotluse kaudu.


Amazoni Alexa rakenduse ikoon

Abimees saab vastata kĂĽsimustele (näiteks “Kuidas täna ilm on?”) Ja täita põhikäske (näiteks “Ă„rata mind ĂĽles kell 6 hommikul”), olenevalt seadmest. Kuid Alexa tõeline tugevus seisneb selle sĂĽgavas integreerumises teiste seadmetega: saate elektroonikaga ja igasuguseid asju ĂĽhendada assistendiga ja kasutada seda oma nutikodus omamoodi meistrina.

Käivitamisel suutis Alexa integreeruda mitmete riiklike seadmetega, näiteks hiljuti turule tulnud nutivalgusega Positiivne ja uued seadmed Luure. Samuti on võimalik ühendada assistent JBL ja Bose, peale teiste Sony, anna LG ja D-Link. Menüü on väga ulatuslik ja eeldatavasti laieneb see nüüdsest kiiresti.

Samuti väärib märkimist, et Amazon ei piirdu Alexa tõlkimisega brasiilia portugali keelde. See, mis meil siin on, on täielik lokaliseerimine, alates teatud terminite hääldamisest inglise keeles (rahvusassistent ütleb „fêicebuqui“, nagu me räägime) kuni teatud käskude mõistmiseni (võite öelda „mängi Rauli“ ja ta saab aru, mida sa mõtled. , näiteks).

Sisse “Oskused” (nimi, mille Amazon andis abioskustele) on kohandatud ka meie armastatud vabariigi jaoks. Kohe turule toomise ajal saate juba Alexat kasutada a iFood, kontrollige oma konto väljavõtet aadressil ItaĂş või sisestage Bradesco, kontrollige lennu olekut KOMPAKTNE ja helistage ĂĽhele Uber. Samuti on võimalik uudiseid vaadata mitmest portaalist, näiteks Indoneesia, leht, EstadĂŁo, vaata, G1, CBN, Noor pott, Infomoney ja Majanduslik väärtus. Aja jooksul lisandub veel mitu oskust.

Kui lisate selle uudise Amazon Prime’i hiljutisele käivitamisele Brasiilias, on selge: 2019 oli aasta, mil hiiglane Jeff Bezos otsustas meie maale kiindumusega pilgu heita. Kas ettevõte saavutab siin Ameerika Ăśhendriikides ja teistes piirkondades saavutatud ĂĽldlevinud staatuse, on teine ​​kĂĽsimus – praeguseks on kindel, kas selle trajektoori järgmise peatĂĽki järgimine on väga huvitav.

UOL-i kaudu