Amazon käivitab e-posti teenuse ettevõtetele

Amazon teatas täna omaenda e-teenusest, mis on suunatud ettevõtetele, konkureerides selliste hiiglastega nagu Microsoft või Google. See on planeedi suurima e-kaubanduse platvormi teine ​​ärivorm.

WorkMail on jaemĂĽĂĽja uus vara, mis integreerib professionaalseks kasutamiseks mõeldud e-posti ja kalendriteenused. Amazoni asepresidendi Peter De Santise sõnul on see midagi, mida “kliendid on ikka ja jälle kĂĽsinud”, mis on nĂĽĂĽd tasuv.

WorkMail võimaldab “kasutajatel saata ja vastu võtta e-kirju, hallata kontakte, jagada kalendreid ja broneerida teenuseid, kasutades samu e-posti rakendusi, mida nad täna kasutavad”, selgitas Amazon oma märkuses, näidates näiteks selliseid platvorme nagu Outlook.

Esialgu pakutakse 30 päeva paketti maksimaalselt 25 kasutajale. Kui nad soovivad selle teenusega jätkata, saavad ettevõtted registreerida iga e-posti aadressi 4 dollari kuutasu ja 50 Gb salvestusteenuse eest Zocalos ning nad saavad valida ka 200 Gb ruumi 6-dollarise igakuise registreerimisega postkasti kohta. .

Vaatamata sellele, et põhitähelepanu on pööratud e-kaubandusele, on Amazon uurinud muid sissetulekuallikaid. Selle aasta kolmandas kvartalis teenisid failide salvestamine (Zocalo) ja andmebaasiteenused (Aurora) ettevõtte jaoks kokku 450 miljonit USA dollarit. WorkMail on praegu veel beetaversioon.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi