contador gratis Saltar al contenido

Amazon kuulutas Echo rivistuses välja uue toote ja laiendas Alexa funktsionaalsust; kontrollige kokkuvõtet

2 Acara Perangkat Keras Amazon 2019 - Echo Show 8

Ürituse ajal Amazoni uudiste hulka kuulus uus Echo liin, mida oli laiendatud prillide, rõngaste ja kõrvaklappide jaoks; Kontrollige kõiki pakutavaid tooteid

See juhtus kolmapäeval (25), PT traditsioonilisel üritusel riistvara alates Amazon. Selles tutvustab ettevõte uusimat väljatöötatavate tehnoloogialahenduste turuletoomist ning sel aastal on huvitavad uued read Kaja intelligentsed kõlarid ja hääljuhtimine ning uued funktsioonid isiklikele abistajatele Alexa. Teatatud on umbes 15 uut toodet, mis tugevdab ettevõtte eesmärki muuta tarbijad tõeliselt elu paremaks nutikad (nutikad, tasuta tõlkes).

Allpool näete peamisi uusi asju, mis muutuvad parematest isiklikest abistajatest nutirõngasteks:

Digitaalne turvalisus ja keskenduge privaatsusele

10 Amazon 2019 riistvaraüritust - uus AlexaÜritus leidis aset Seattle'is, Ameerika Ühendriikides, Amazoni peakontoris

Dave Limp, PT vanem asepresident Amazoni seadmed ja teenused, avas ürituse, arutades digimaailma ühte suurimat probleemi: privaatsus. Eelmisel aastal küsiti ettevõttelt, kui palju aega ta salvestanud klientide andmeid säilitab Alexa. Ettevõtte sõnul kasutati neid andmeid assistentide täiustamiseks ja alates augusti algusest on selle salvestuse esitamine muutunud vabatahtlikuks.

Uus kajalood

Sel ajal Amazon domineerib 70% nutikas kõlar (nutikõlar) Ameerika Ühendriikides. Ürituse ajal avalikustas tehnikahiiglane veelgi arenenumad mudelid, mida juba müüakse täna Ameerikas. See on: 8. kajasaadeuus Kajapunkt, Echo Flex ja Kajastuudio.

8. kajasaade

2 Amazon Hardware Show 2019 - Echo Show 8Echo Show real on kuva vestluseks ja video suhtlemiseks

Suur joone erinevus Kajasaade tänu seadme sisseehitatud ekraanile võimalus näha inimest, kellega räägime. Sellel uuemal versioonil on 8-tolline ekraan, mis teeb sellest selles reas kolmanda valiku. Sel ajal 5. kajasaade, 5,5 tolli ja Kajasaade teine ​​põlvkond 10 tolli.

Koos uue mudeliga Amazon teatas, et küpsetusprogrammide vaatamist seadmes saab teha ja palus ka Alexal oma lemmikretseptid üles märkida ja koostisosade kohta küsimusi esitada. Kes on kliendid Amazon Prime, on kanalil saadaval ka kokandusklassi teenused. Nüüd on seda võimalik eelmüügis osta 129,00 USA dollari eest (otse konverteerimise korral 535,00 R USD).

Uus kajapunkt

Amazoni riistvaraüritus 2019 - kajalood kellagaUus Echo Dot on varustatud led ekraaniga koos kellaga

Selle sarja kõige lahkem mudel Amazonase kaja võitis uue versiooni, mis on väga sarnane eelmisele mudelile, kuid diferentsiaaliga: led kellaga. See on põhimõtteliselt ainus dubleeritud seadmete muudatus Echo Dot koos kellaga, mis tähendab sõna-sõnalt Echo Dot kellaga. Kui ärkate, vajutage lihtsalt seadme ülaosale, et veel üheksa minutit uinuda.

Eelmüügis uus Kajapunkt saadaval hinnaga 59,00 USD, umbes 245,00 R $.

Kajastuudio

Amazoni riistvaraüritus 2019 - kajastuudioEcho Studio ühildub Dolby Atmos tehnoloogiaga, seda on teatrites kasutatud alates 2012. aastast

Nutikate kõlarite suur lubadus peitub aga selles Kajastuudio. Võimsam seade, millel on heli tugi 3D ja Dolby Atmos, mis pakub teie kodule kinemaatilist heli. Viie draiveriga, mis tekitavad võimsaid helisid, Stuudio sisaldab kolme kõneleja keskmise ulatusega, tweeter (suure helikõrguse jaoks) ja bassikõlar (madala helikõrgusega).

seda Kajastuudio arendatud koos voogesitatud Amazon Music HD, esmaklassiline teenus, mis pakub väga kõrge helikvaliteediga muusikat. Samuti teatas ettevõte, et nad töötavad suurte staadionitega nagu Sony, Universaalne ja Warner pakkuda 3D-heli toetamiseks rohkem sisu. seda Stuudio See on saadaval eelmüügiks hinnaga 199,00 USD, umbes 825,00 R $.

Echo Flex

Amazon 2019 riistvaraline sündmus - Echo FlexAlexa kodus hõlmatuse laiendamiseks kuulutas Amazon välja Echo Flex

Teine uus asi on veelgi kokkuvõtlikum versioon Kajapunkt, mis on tehtud helimahu laiendamiseks Alexa. seda Echo Flex maksab ainult USD 25.00 (R $ 103.00) ja selle saab paigutada näiteks mis tahes ruumi seinale Kaja Peamine on liiga kaugel.

Täiendused Alexa jaoks

A assistent targem kui Amazon see muutub targemaks ja nutikamaks. Seekord saab ta värskendusi nagu pettumusetektor, Mis tuvastab hääle, kui kasutaja hakkab enda suhtes kannatust kaotama. Ta ütleb selliseid lauseid nagu: Ma pean eksima, enne paranduste tegemist. Algselt on see uus funktsioon saadaval ainult muusikatellimuste jaoks.

Nagu varem öeldud, esita öeldu lindistus Alexa olema valikuline. Seadme enda seadetes on selle valiku võimalik keelata. Funktsioon saabub pärast seda, kui ettevõte on kinnitanud, et on töötajaid, kes kuulavad salvestisi süsteemi täiustamiseks, mis tekitab kasutajates ebamugavusi.

Amazoni riistvaraüritus 2019 - Samuel L JacksonNäitleja Samuel L. Jackson, keda tuntakse kõige paremini Nick Fury mängimisest Marveli filmis, on Alexa uus hääl

Muud värskendused hõlmavad assistentide esimest kuulsuste hääletust. Varsti viivad kasutajad läbi uuringuid ja küsivad küsimusi, mis pole vähemaga seotud Samuel L Jackson. Ressursid on saadaval sel aastal hiljem 99 sendi ehk 4 reaalaja eest, olenevalt pakutavast pakkumisest.

Vanemakontroll

Vanemate parema meelerahu tagamiseks Amazon plaanib lisada ka uue vanemliku kontrolli tööriista, kus on vaja kontaktid kinnitada, enne kui laps saab seadmes rääkida Kaja. Muud programmiga seotud tööriistad seade kolmanda osapoole ühendatud võrk WiFi. Häälkäskluste abil saavad kasutajad seadmed Internetist lahti ühendada ja isegi peatada.

Uute kaitsefunktsioonide hulka kuuluvad ka saidi Alexa. Kutsuti Alexa kaardivägi, See tööriist tuvastab kodus inimtegevuse, näiteks jäljed või purunenud klaas, kui on sissetungijaid. Alexa Samuti saate aidata ennetavamate tegevuste osas, andes teile teada, kui printeri tint hakkab otsa saama või millal on aeg vahetada aku elektrooniliste võtmete vastu.

Amazon soovib muuta kõik nutikaks

Tootekataloogi edasine laiendamine nutikad, seda Amazon teada rohkem vidinaid, mis ühilduvad Alexa. Nüüd on isiklikke abilisi võimalik prillidega viia ükskõik kuhu Kajaraam, sõrmus Kajalood või kõrvaklapid Kaja pungad. Mitte jälle Alexa nutikas ahi, mikrolaineahi nutikad mis ühildub ka abilistega. Altpoolt näete iga toodet ja selle funktsioone.

Kajaraam

Amazoni riistvaraüritus 2019 - kajaraamidNutikatel prillidel pole ekraani, käsud toimuvad ainult hääle abil

Saadaval soodushinnaga USD 179.00 (otsekonversioonil 535.00 R $), Kajaraam Spetsiaalne raam kõlarite ja mikrofoniga, millega suhelda Alexa. Selle abil saate helistada, netisaateid kuulata ja muid Interneti-seadmeid juhtida Amazon Kus sa oled olnud. Arvestades, et see erineb surnuist Google Klaas, seda Raam sellel pole kaamerat ega ekraani, kõik käsud ja seaded toimuvad hääle abil.

Reklaamväärtus ainult külalistele. Pärast sissejuhatavat perioodi on hind 249,99 USD (1 037,00 R $).

Kajalood

Põhimõtteliselt on sellel sama funktsioon kui Kaja traditsiooniline, kuid kõik on kokku pressitud. Rääkima Alexa, vajutage lihtsalt sõrmega väikest nuppu, väike vibratsioon näitab seda assistent kuulame ja saate tellimusi anda. Üritusel kohal olnud ja seadet testida osanud The Verge sõnul polnud heli liiga vali ja justkui sosistasite saladust Alexa.

Amazoni riistvaraüritus 2019 - kajaloodEcho Loop tehnoloogia on alles lapsekingades, kuid see on oma julgusega üllatav

Interneti-rõngaga ühenduse loomiseks lihtsalt kasutage seda bluetooth oma mobiiltelefoni ja jaga ühendust. seda Silmus Seda on saadaval neljas suuruses: väike, keskmine, suur ja eriti suur. Aku kestab pideva kasutamisega umbes ühe päeva ja vibreerib, kui kasutaja saab teate. Samuti on võimalik ühenduda assistent on sinu oma nutitelefon, olgu see siis Google või Siri.

Saadaval piiratud koguses Silmus maksab ainult kutsega soodushind 129,00 USD (535,00 USD). Pärast sissejuhatavat perioodi on väärtus 179,00 USD (743,22 R $).

Kaja pungad

Amazoni riistvaraüritus 2019 - kajapudlidLiikumisanduriga peatub Echo Buds iga kord, kui üks kõrvaklappidest kõrva küljest eemaldatakse

Uued traadita kõrvaklapid alates Amazon võtke ka süsteemikogemus Alexa kuhu iganes te ka ei läheks Üks funktsioonidest, mis köidab seadet kõige rohkem, on algoritm Bose, Kasutatakse välismüra vähendamiseks. Selle tööriista aktiveerimiseks koputage lihtsalt pinnale ja kuulake soovi korral oma lemmikmuusikat. seda Tulistab need on veekindlad ja higi, peatuvad automaatselt, kui üks neist kõrva küljest eemaldatakse.

Nii nagu teised järjekorras olevad tooted Kaja, on saadaval ka häälkäsklused, mis võimaldavad teil saada märguandeid ja mängida oma lemmiklaule mugavamalt. Laadimine toimub USB kaudu, alus on seadmega kaasas. Hind on 129,99 dollarit (539,72 dollarit), Kaja pungad ilmub hiljem sel aastal.

Amazoni nutikas ahi

Amazon 2019 riistvaranäitus - nutikas ahiSmart Oveni juhtimiseks häälkäsklustega peab teil olema teine ​​Echo seade

Selles elektroonilises ahjus on ühendatud mikrolaineahi ja traditsiooniline ahi õhu fritüür ühes seadmes. Erinevalt teistest seadmetest Nutikas ahi puudub süsteem Kaja, see tähendab, et talle pole võimalik otseseid korraldusi anda. Vaja on muid seadmeid, nt Kajapunktnäiteks nutiahjude hõlpsamaks juhtimiseks. Tööriistal on uued funktsioonid, näiteks skaneeri toiduvalmistamiseks ("Otsige toiduvalmistamiseks"(tasuta tõlkes), mis identifitseerib varem supermarketites müüdavaid toite, sealhulgas enda toite Amazon.

Võite anda ka muid käske, näiteks eelsoojenduse ja temperatuuri sätted. seda Amazoni nutikas ahi saadaval ettetellimisel hinnaga 249,00 USD (1 033,00 R $).

Mida sa arvad Amazon muuta oma kodu rohkem ühendatud? Kui soovite seda uudist Brasiilias näha, jätke kommentaar.