Amazon pakub piiratud aja jooksul rakendusi ja mänge, mille väärtus on 160 dollarit

Amazon pakub piiratud aja jooksul rakendusi ja mänge, mille väärtus on 160 dollarit

Amazon pakub 21 tasuta rakenduse ja mängu paketti, mille eest tavaliselt tasutakse. Allahindlus ulatub kuni 160 dollarini ja see soodustus kehtib ühe nädala. Lisateavet leiate allolevast artiklist.

Amazon AppStore pakutavad 21 rakendust ja mängu on nĂĽĂĽd saadaval ja pĂĽsivad soodushindadega järgmise nädala kolmapäevani (7/1). Pakkumiste hulgas on mäng Monument Valley, mis maksis algselt 8,99 R $ ja tuli reklaamiperioodil välja täiesti tasuta. Isegi täna aktsepteerib mäng laiendust "Ida unistus" – uue taseme pakett, mille saab alla laadida ka Amazoni pakutava versiooni kaudu. Muud kampaaniasse kaasatud rakendused on AVG Antivirus PRO (R $ 29,99), Simple Yoga (R $ 9,53), Arlarm Clock Pro (R $ 4,95) ja AirReceiver (R $ 6,54). Allpool vaadake täielikku tasuta rakenduste loendit, mida pakub Amazon AppStore:

Kasutajad, kes soovivad soodustusi ära kasutada, peavad oma Android-tahvelarvutisse või nutitelefoni alla laadima Appstore'i ja järgima juhiseid. Juurdepääsu saab teha selle lingi kaudu.

Mis, millised mängud või rakendused teil on Androidi reklaamimisvõimaluste kaudu?

. (tagsToTranslate) amazon (t) App Store (t) rakendus (t) android (t) mäng (t) tasuta (t) Monument Valley (t) viirusetõrje (t) amazon App Store (t) download (t) download parim rakendus