contador gratis Saltar al contenido

Amazon Prime Reading: vaadake hinda, kuidas see töötab, ja raamatute kataloogi | Tootlikkus

Amazon Prime Reading: vaadake hinda, kuidas see töötab, ja raamatute kataloogi | Tootlikkus

Amazon Prime Reading on digitaalne raamatuteenus, mis kuulub teie Amazon Prime'i tellimuse juurde. See toimib nagu omamoodi degusteerimine Kindle Unlimited, suurema tiitlipakkumisega moodus, mis kannab uuemaid ja tuntumaid teoseid. Teisest küljest on hind madal, sest neil, kes on juba tasunud kuutasu 9,90 R $, ei ole lisakulusid, et neil oleks juurdepääs Brasiilias septembris Brasiilias käivitatud sooduspaketile. Vaadake altpoolt, kuidas see töötab ja kellele pakkumine on mõeldud, ja uurige, kas see on seda väärt.

LUGEGE: Kuidas Amazon Prime töötab? Tasuta saatmispaketid, muusika ja e-raamatud

Vaadake, kuidas töötab Amazon Prime'i kaasatud digitaalne raamatuteenus Fotod: Bruno De Blasi / TechTudoVaadake, kuidas töötab Amazon Prime'i kaasatud digitaalne raamatuteenus Fotod: Bruno De Blasi / TechTudo

Vaadake, kuidas töötab Amazon Prime'i kaasatud digitaalne raamatuteenus Fotod: Bruno De Blasi / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Mida ja kuidas Prime Reading töötab?

Prime Readingut pakutakse automaatselt neile, kellel on Amazon Prime. Tellides saateteenuseid pakkuvad teenused Prime Video, Prime Music ja Twitch Prime, saavad tarbijad ka ilma lisatasuta juurdepääsu e-raamatute kogule, mida saab lugeda erinevates seadmetes. Pärast tellimuse aktiveerimist on peaministri pitseriga raamatud allalaadimiseks saadaval ilma midagi maksmata.

Pealkirjade arv pole siiski sama, mida pakub Kindle Unlimited, millel on tugevam pakkumine. Lisaks on olemas allalaadimispiirangud: Teil on lubatud alla laadida ainult 10 raamatut korraga. Kui proovite esimest kümnendat lugeda, peate uue allalaadimise avamiseks vabastama ühe varem omandatud pealkirjadest.

Prime Reading integreeritakse Amazon Prime'i tellimusse 9,90 R $ kuus või 89 R $ aastas. Uute kontode jaoks on endiselt 30 päeva tasuta ja saate selle igal ajal tühistada. Seetõttu on see ainulaadne teenus, kuhu kuuluvad videod, muusika, raamatud, tasuta saatmine ja allahindlused veebipoodides. Teine eraldi turustatav lugemisvõimalus on Kindle Unlimited, mille hind on 19,90 R $ kuus ja mis ei hõlma peamisi eeliseid.

Prime Readingu pakutav pakett pole mõeldud kõige selgemale digitaalse raamatu lugejale. Amazoni sõnul sisaldab see teenus sadu e-raamatuid ja ajakirju, sealhulgas ilukirjanduslikke ja mitte-ilukirjanduslikke pealkirju ning reisijuhendeid. Lisaks on kollektsioon uuenev, mis tähendab, et täna saadaolevaid teoseid saab homse kataloogist ilma hoiatuseta kustutada, välja arvatud juhul, kui neid on alla laaditud 10 allalaadimiskiirusel igale kasutajale kättesaadaval ajal.

Prime Reading pakub allkirjas "sadu" pealkirju Foto: Reproduo / Paulo AlvesPrime Reading pakub allkirjas "sadu" pealkirju Foto: Reproduo / Paulo Alves

Prime Reading pakub allkirjas "sadu" pealkirju Foto: Reproduo / Paulo Alves

Kuidas lugeda peaministri raamatuid

Kui olete juba peaminister, pakub Amazon tellimuses sisalduvaid pealkirju lugemislehel (https://www.amazon.com.br/primereading) või otse veebipoes. Raamatute otsimisel lugege Prime R $ 0,00, et alla laadida või lugemisseadmesse saata, selle eest midagi maksmata.

Prime Readingul pole oma rakendust. Võrguühenduseta lugemise tellimuses sisalduvaid e-raamatuid saate alla laadida Androidi ja iPhone'i (iOS) jaoks mõeldud rakenduse Kindle või digitaalse lugeja Kindle kaudu. Lugemist on võimalik alustada ka arvutis: pealkirjade loendit sirvides klõpsake otse brauseris avamiseks nuppu Loe kohe.

Lugege oma brauseris peamise lugemise raamatuid või lisage rakenduses Kindle Photos lugemiseks raamatukogu: Reproduo / Paulo AlvesLugege oma brauseris peamise lugemise raamatuid või lisage rakenduses Kindle Photos lugemiseks raamatukogu: Reproduo / Paulo Alves

Lugege oma brauseris peamise lugemise raamatuid või lisage rakenduses Kindle Photos lugemiseks raamatukogu: Reproduo / Paulo Alves

Mis vahe on Kindle Unlimitedil?

Kindle Unlimited on erinev eriti seetõttu, et kaasas on suur hulk e-raamatuid, mis ulatuvad kaugemale miljonitest pealkirjadest. Samuti on kollektsiooni väiksem käive, mis võimaldab teil raamatuid lisada oma lugemisnimekirja ja teate, et on suur tõenäosus, et raamat on lugemiseks allalaadimisel ka edaspidi tasuta saadaval. Teisest küljest pean Prime'i tellimusest kaks korda rohkem investeerima, et mul oleks rohkem tööd.

Peamine lugemine on piiratum ja mõeldud peamiselt kasutajatele, kes alles üritavad digitaalraamatute lugemisega harjuda. Madala kuutasu maksmisega on võimalik pääseda juurde mõnele Amazoni eelisele ja isegi alla laadida mitu raamatut, et proovida lugeda mobiiltelefonides, brauserites või ettevõtete e-lugerites.

Kas Brasiilia Amazon on tõesti usaldusväärne? Uurige seda TechTudo foorumist

Amazon Brasiilias: küsimused ja vastused

Amazon Brasiilias: küsimused ja vastused