Amazon Prime Video vs HBO Go: võrrelge hindu ja teenuste kataloogi

Amazon Prime Video ja HBO Go on videovoogude turul konkurendid ning pakuvad erinevaid väärtusi ja katalooge. HBO platvorm panustab auhindu võitnud tiitlitele ja kanali tellijatele tasuta juurdepääsule teenustele. Hiljuti Amazon Prime paketi raames riiki saabunud Amazon Option pakub lisaks uusimatele filmidele soodsat kuupaketti 9,90 dollarit ja erinevaid pealkirju. Kontrollige allpool konkurentide võrdlust, võttes arvesse plaanide väärtust, kollektsiooni pealkirjade kättesaadavust, piltide ja heli kvaliteeti ning platvorme, millel need on saadaval.

Kas Amazon Prime Video on hea? Vaadake hindu, katalooge ja voogesituse toimimist

1/5 põhivideost või HBO-st? Vaadake võrdlust – Foto: Arte / TechTudo

Põhivideo või HBO Go? Vaadake võrdlust – Foto: Arte / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Mõlemad võimalused pakuvad klientidele ainult ühte paketitüüpi. HBO Go tellimus 34,90 R $ eest võimaldab juurdepääsu teenustele korraga kuni kolmes seadmes. Muudel platvormidel, näiteks Net, Sky, Vivo jt HBO kanalite abonentide jaoks on voogedastusteenustele juurdepääs tasuta, ilma et oleks vaja maksta lisatasusid.

Amazon Prime Video maksab 9,90 dollarit kuus ja on konkurentide seas ĂĽks konkurentsivõimelisemaid turuväärtuse plaane. See pakett pakub ka ĂĽheaegset juurdepääsu kuni kolmele ekraanile. Lisaks on voogedastusteenus osa Amazon Prime’i paketist, mis pakub täiendavaid eeliseid, nagu näiteks tasuta kohaletoimetamine Amazoni ostude korral, samuti juurdepääs voogesitatavale muusikale ja raamatutele.

2-st Amazon Prime’i videost 5-st on eksklusiivsed filmid, sarjad ja lavastused – Foto: Play / Filipe Garrett

Amazoni Prime Video’l on eksklusiivsed filmid, sarjad ja lavastused – Foto: Play / Filipe Garrett

Algkataloog ja toodang

Amazon Prime Video ja HBO Go pakuvad väga erinevaid katalooge, keskendudes oma toodetele, mille on tootnud ettevõte. Peale algse sisu on mõlema platvormi kollektsioonides endiselt ostetud pealkirju. Kummalgi ettevõttel pole oma kataloogi suuruse kohta ametlikku numbrit. JustWatchi andmetel pakub voogedastuse pealkirjaotsimise platvorm HBO Go aga Brasiilia tellijatele umbes 701 pealkirja.

Otsingumootorite andmetel on Amazoni teenusel kollektsioonis umbes 2922 tiitlit, mis on oluliselt suurem kui konkurentidel. Prime Video sisaldab teiste seas nii tuntud kui ka hiljutisi filme nagu „Aladdin”, „Avengers – Ultimatum”, aga ka klassikat nagu „Inglourious Bastards”, „Reamees Ryani päästmine”. HBO Go seevastu esines tunnustatud ja auhinnatud originaalpealkirju, nagu “Game Of Thrones”, “WestWorld”, ja hittlaule nagu “A Star Is Born” ja “The Shining”.

3 viiest Game of Thrones on ĂĽks HBO edukamaid tiitleid – Foto: Barbara Mannara / TechTudo

Troonide mäng on HBO ĂĽks edukamaid tiitleid – Foto: Barbara Mannara / Tech

Nendel kahel voogedastusteenusel on väga sarnased funktsioonid ja funktsioonid. Mõlemad platvormid toetavad pealkirjade allalaadimist võrguühenduseta vaatamiseks, lisaks samaaegsele juurdepääsule kuni kolmes seadmes. Platvormil on pealkirjade otsimiseks navigeerimismenüü, kategooriate loend ja jaotis, et pääseda juurde viimati vaadatud pealkirjadele.

Nii HBO Go kui ka Amazon Prime Video juurde pääseb enamikul Interneti-ĂĽhendusega platvormidel ja elektroonikaseadmetes. Rakendus on saadaval nutitelerite, videomängukonsoolide (näiteks Playstation ja Xbox) tahvelarvutite, meediakeskuste, Android-telefonide ja iPhone’i (iOS) jaoks.

4 viiest HBO Go-st pääseb juurde erinevates seadmetes – Foto: Disclosure / HBO

HBO Go-le pääseb juurde mitmes seadmes – Foto: avalikustamine / HBO

Pildi ja helikvaliteet

Platvorm pakub erinevaid pildikvaliteete. HBO Go valik toetab kõrglahutusega (HD) pilte, samal ajal kui Amazoni teenus pakub pildikvaliteeti 4K ja HDR-vormingus, tingimusel et kliendil on eraldusvõimega ühilduv elektrooniline seade. Video kvaliteet sõltub siiski kasutatavast Interneti-kiirusest. Helikvaliteedi osas pakuvad mõlemad kvaliteetset heli koos Dolby Digital 5.1 toega.

5 viiest Amazon Prime Video pakub kuni 4K suuruseid pilte – Foto: Barbara Mannara / TechTudo

Amazon Prime Video pakub kuni 4K suuruseid pilte – Foto: Barbara Mannara / TechTudo

Amazon Prime Video käivitati Brasiilias Amazoni paketi osana hiljuti, kuid sellest on saanud suurepärane voogesituse voogesituse alternatiiv. Teenusel on üks madalaimaid hindu selles sektoris, kollektsioonis on palju erinevaid pealkirju, lisaks filmidele, mis on teatritest väljas. Platvorm pakub konkurentidele ka 4K pilditoega paremat pildikvaliteeti, R $ 25 vähem kui konkurentidel.

Teiselt poolt on HBO Go valik atraktiivne neile, kellel on televisioonipaketis juba kanali tellimus ja kellel on õigus platvormile tasuta juurde pääseda ilma lisatasuta. Platvorm toetab ka kõrgelt hinnatud pealkirjade kogusid, tagades kvaliteedi vaadates filme ja seriaale.

Mis on Netflixi parim konkurent? Arvamus TechTudo foorumi kohta.

Netflix: kuidas seanss kõigis seadmetes lõpetada

Netflix: kuidas seanss kõigis seadmetes lõpetada