Amazon selgitab, kuidas masinõppe tehnoloogia muudab elektroonika jaemüügi hiiglast

25 aasta jooksul on Amazon oma lahendustes kasutanud masinõpet, pakkudes sadu tehnoloogiagigandi Jeff Bezose teenuseid. Ettevõtte CTO, dr. Werner Vogels peab Web Summitil loenguid sellest, kuidas AWS (Amazon Web Services) üritab tehnoloogiat demokratiseerida, ja pakub lahendusi kõigile tehnoloogiatootjatele.

“Ma ei mõtle enam Amazonist kui jaemĂĽĂĽjast, vaid kui tehnoloogiaettevõttest, mis uurib masinõpet, mille juhuslikult asutasid arvutiteadlased, kes alustasid viisist raamatute mĂĽĂĽmiseks veebis ja nägid, kus see asub. täna ”, rõhutas ta. Kogu tehnoloogia, mida paljud jaemĂĽĂĽjad kasutavad, on toodetud ettevõttes, lisas ta. Ettevõtted ehitavad mooduleid olemasolevate andmete põhjal ja rakendavad neid kasulikul viisil.

Tehisintellekti teadlased ühendavad jõud tootjatega uuenduslike tehnoloogiate loomiseks, olgu selleks siis kabotid, võrgustruktuurid, kõnetuvastus, keele mõistmine ja neid kõiki toetab masinõpe, toonitab ta, viidates asjaolule, et sellel on tuhandeid töötajaid, kes on pühendatud tehisintellekti uurimisele.

Ettevõte saadab miljardeid tellimusi aastas 185 riiki, kus on prognoosimist, ostmist, klientide kohtumisi ja tootepaigutust. Seda kõike haldab masinõppe põhine tehnoloogia. Ja CTO ütleb, et kõik tooted on suunatud, alates kilekottidest ja lõpetades kõrgekvaliteediliste teleritega. Selles süsteemis vaadeldakse hinnaelastsust, müümata tooteid, samuti hooajalist või piirkondlikku nõudlust. See süsteem suudab ennustada nende toodete müüki, mida ta pole kunagi varem müünud, või arvata kindla hooaja, näiteks Halloweeni suundumusi, näidates, mis on moes.

Amazon tech

Amazoni CTO Werner Vogels kirjeldab masinõppe abil edulugusid.

„Data-title =” amazon tech – Amazon selgitab, kuidas masinõppe tehnoloogia muudab elektroonika jaemĂĽĂĽgi hiiglast – SAPO Tech ”> Amazon tech Amazoni CTO Werner Vogels kirjeldab masinõppe abil edulugusid.

SĂĽgava õppimise sĂĽsteemi kaudu saavutatakse suuremad ennustused, kasutades närvivõrke suurema enesekindluse saavutamiseks. Samuti investeerib ettevõte kättetoimetamissĂĽsteemi loomisse, alustades kohe, kuni kahe päeva jooksul kas meritsi, maismaal või õhusõidul. Selle eesmärk on muuta Prime’i teenus kiiremaks ja kiiremaks ning töötab selle nimel sĂĽsteemi kallal, et tarnida 15 miili raadiuses kuni 15 kilo kaaluvad tellimused 15 minutiga. Selleks on välja olemasolu tuvastamiseks vaja andureid kas pildisegmentide, närvivõrkude ja fototermomeetri abil. Takistuste tuvastamise sĂĽsteemid ja nende vältimine ning sĂĽgava õppimise kaudu saab õppida isegi liikuvatest objektidest.

Droonide osas tuvastab see ĂĽmbermõõdu takistuste ĂĽmber, kui inimene ja oma järeltulijaid haldab, ootab veidi maandumist määratud kohale tellimuste edastamiseks ja sama kehtib ka elektriliinide kohta. Kuid ettevõttel on ka maapealne kohaletoimetamise sĂĽsteem, mis on Prime’i kohaletoimetamiseks autonoomne ja kasutab mitut andurit.

Juhid rõhutavad ka seda, kuidas toidupoes olevaid tooteid saab eristada, isegi kui need on masinõppesüsteemide poolt defektsed või parandatud. Seda tehnoloogiat rakendatakse Alexas endiselt ja virtuaalse abimehena on seda täiustatud selle kallutatava mootoriplatvormi abil, mis sisaldab teksti kõneks süsteemi.

Selle sisemise näite abil siseneb ettevõtte CTO tehnilisse valdkonda, et viidata auditooriumiga ettevõtetele, et nad saavad oma masinõppelahendusi igas projektis kasutada.

Veebitippkohtumist nägi SAPO TEK

SAPO TEK jälgib veebitippkohtumist ja toob lisaks oodatud uudistele lähipäevil ka kõige asjakohasemad teemad ja suundumused. Kohtumiseni Web Summitil või Night Summitil? Vaadake meie tippkohtumispäevikusse kogutud piltide galeriid.