Amazon siseneb Brasiiliasse lõplikult: kiire kohaletoimetamine võib toimuda juba kahe päeva jooksul

E-kaubanduse hiiglane Amazon saabus riigi territooriumile sel teisipäeval (22): ettevõte teatas São Paulo osariigis Cajamaris uue jaotuskeskuse tegevuse algusest. Kokku saab ettevõtte inventari osaks 120 tuhat uut eset, mis müüakse otse lõpptarbijale. Operatsiooni uudsuse hulgas on kuni kahe päeva kiire kohaletoimetamise võimalus, kui klient vastab mitmele nõudele.

  • Kaheksa uuenduslikku Amazoni teenust, millest on vähe teada
  • Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Amazon Brasiilias: kĂĽsimused ja vastused

Amazon Brasiilias: kĂĽsimused ja vastused

Teatise tegi piirkonnajuht Alex Szapiro. Praeguse seisuga on Amazon mĂĽĂĽnud ​​peamiselt turumudelil – see tähendab, et teised poed pakuvad oma tooteid ettevõtte veebisaidil ja rakendustes. Selle muudatusega pakub ettevõte nĂĽĂĽd 15 tootekategooriat. Uute sektorite hulka kuuluvad: mänguasjad, imikutooted, ilu- ja isikuhooldus. Kasutajad näevad neile teemadele pĂĽhendatud uut vertikaali otse Amazon Brasiilia navigeerimismenĂĽĂĽs.

2 4-st Cajamari (SP) Amazoni jaotuskeskusest – Foto: Disclosure / Amazon Brasil

Amazoni jaotuskeskus Cajamaris (SP) – Foto: avalikustamine / Amazon Brasil

Riikide operatsioonide tugevdamine tuleb läbi viia uue logistikakeskusega. See lisatakse teisele Barueris, SĂŁo Paulo pealinnas, kus praegu on mitu seadet – nende hulgas ka Kindle. Szapiro hinnangul vastab 42 000 ruutmeetrit kĂĽmnele jalgpallistaadionile. Seal töötab umbes 1400 riigi ettevõtete otsest ja kaudset töötajat.

Ehkki uus, spetsiaalselt ettevõtetele ehitatud keskus, mis ei avalda ei investeeringuid ega projektile pĂĽhendatud aega, kosmoses robotiseerimist ei toimu. Nad on inimesed, kes viivad läbi kõik aktsiate liikumised. “Inimesed on riiulite valimisel ja toodete paigutamisel palju tõhusamad,” selgitas Szapiro vestluses TechTudo. Ta tõi välja, et kogu maailmas asuvast 175 logistikakeskusest ainult 26 on ĂĽlesannete täitmiseks kasutusele võtnud kaasaegsed robotid.

3/4 Alex Szapirost Amazoni jaotuskeskuses Cajamaris (SP) – Foto: avalikustamine / Amazon Brasiilia

Alex Szapiro Amazoni jaotuskeskuses Cajamaris (SP) – Foto: Disclosure / Amazon Brasil

Tarbijatel on nüüd mitu saatmisvõimalust. See toiming sarnaneb e-kaubandusega Ameerika Ühendriikides: Amazon pakub iga ostu jaoks erinevat hinda ja tingimusi (sh postiteenused). SEE kohaletoimetamine kiiresti otsida modaalsuste hulgast. Sel ajal olid kaubad valitud kaupadele ja tarbijatele saadaval São Paulo, Rio de Janeiro, Belo Horizonte ja Curitiba suurlinnapiirkondades.

Teine muudatus puudutab saatmiskulusid: ettevõte lubab tasuta kohaletoimetamist üle 149 R $ suuruste ostude puhul. Pole teada, kas tingimused on reklaamikampaaniad või jäävad Brasiilia Amazonase omadeks.

Jeff Bezose juhitav pood aktsepteerib krediitkaardiga (intressivaba) või pangakontoga makseid kuni kümme korda. Seitse aastat konglomeraadis tegutsenud Szapiro paljastas paljud eelised, mis on tunnistatud Brasiilia ühiskonnale omaseks. Siinkohal on oluline arendada tehnoloogiat, mis võimaldab järelmaksu kogumist. See võimalus köitis välismaalt pärit juhtide tähelepanu, kes otsustasid valemit teistes riikides korrata.

4 4 Kindlesist: ĂĽks 320 000 erinevast esemest, mida Amazon on hakanud riigis mĂĽĂĽma – Foto: Maria Clara Pestre / TechTudo

Kindle: ĂĽks 320 tuhandest erinevast esemest, mida Amazon on hakanud riigis mĂĽĂĽma – Foto: Maria Clara Pestre / TechTudo

Otsetarbijani jõudmine ei muuda seda, kuidas Amazon nn turge käsitleb. Szapiro ütles, et süsteem ei toeta Amazoni enda inventuuri ja võib kaasata partnereid, sest arvestatakse ka juurdepääsukohtadega ning on olukordi, kus geograafiliselt lähedal asuvad kauplused võivad pakkuda paremat ostukogemust.

“Neutraalse” algoritmi säilitamiseks nimetab ta kolme sammast: “On asju, mis on universaalsed. Keegi ei taha maksta rohkem, aktsepteerida aeglasemalt ega leia otsitavat toodet ”.

Amazon Prime Brasiilia? Pood, kus kliendid ei pea kassasse minema? Droonide kohaletoimetamine? Need on mõned teemad, mida ettevõte ei kommenteeri. Siiski rõhutas ta, et mõtleb strateegiliselt, pidades silmas järgmisi 50 või 60 aastat.

Pidage meeles mobiiltelefoni tähisega 2018

Pidage meeles mobiiltelefoni tähisega 2018