Amazon võiks oma TV-digiboksi turule tuua selle aasta lõpus

Tõenäoliselt töötab Amazon selle kallal digiboks mis võimaldab Jeff Bezose ettevõttel laiemalt rünnata USA ja rahvusvahelist teleturgu. Digiboks on seade, mis on pühendatud jaemüüja olemasolevate filmide ja sarjade kataloogide videosisu voogesitamisele.

Selle loo esitas ettevõtlusnädal, kes tõi välja kolm projekti arendamisega seotud anonüümset allikat. Mitmed USA sisuteenuse pakkujad kasutavad oma saates juba Amazoni filme ja seriaale, nii et kaubamärgi seotus videokvaliteediga on saavutatud samm, mida tuleb lihtsalt tugevdada.

Eelmisel nädalal avalikustas Ameerika jaemüüja uue sarja 14 pilootepisoodi, mida kõiki rahastas ettevõte Jeff Bezos, kes uurib nüüd avalikkuse reaktsiooni, et teada saada, millisele väljamõeldud kavale panustada. See on lihtsalt viimane näide Amazoni liikumisest videosisu maailmas.

Amazoni digiboksi välja töötanud meeskonda, mida võib nimetada Kindle TV-ks, kuuluvad endised Apple, TiVo, Cisco ja ReplayTV insenerid.

Kui teave saab kinnitust, on võitlus kasutaja elutoa pärast järgmine suur lahinguväli tehnoloogiaettevõtete vahel. Nutitelerite panus kasvab, tootjad Samsung, Philips, LG ja Sony pakuvad parema pildikvaliteediga võimsamaid telereid.

Teisalt on ettevõtteid, kes panustavad digibokside alal suuri panuseid. Apple TV on tegutsenud juba mitu aastat, kuid seda uuendatakse igal aastal, ka Intel on televisiooniärisse jõudmas, Google on püüdnud leida Google TV-st partnereid, samas kui Microsoft ja Sony loodavad, et järgmise põlvkonna konsoolid saavad multimeediakeskusteks, kus on nii palju elukohti võib olla.

Veel raskem on võidelda selliste teenuste nagu Hulu ja Netflix abil, mis näitavad mitmesuguseid seeriaid ja filme, lisaks sellele, et neil on kohal kohalolevate seadmete hulgast eespool nimetatud tootjad.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi