Amazon võimaldab teil nüüd luua jagatud ostunimekirju

On tavaline, et inimesed kogunevad kokku, et koos osta sünnipäevakingitusi või osaleda pulmade ja ristimiste pakkumiste loendites. Amazon on juba juurutanud pulmaregistrites osalemise süsteemi, mis võimaldab erinevatel registreeritud kasutajatel osaleda, kuid tehnoloogia on nüüd saadaval mis tahes põhjusel.

See platvorm võimaldab teil luua koostööloendeid, kus kõik rühmaelemendid saavad redigeerida ja uusi üksusi lisada. See algatus kuulutati välja juuli lõpus, alustades testimiseks valitud kasutajate jaoks kõigepealt, kuid siinkohal saavad kõik seda võimalust kasutada.

See tööriist on mõeldud kasulikuks pereostude jaoks, näiteks kooli minnes või pühade jaoks toodete korraldamisel. Grupi liikmed saavad lisatud valikuid kommenteerida ja loendis olev vestluste ajalugu on nähtav. Selle süsteemi eesmärk on vältida liikmete korduvaid oste ja saata muudetud kasutajatele muudatuste kohta teateid.

Funktsioonidele pääseb juurde arvuti brauseri menüüst „Konto ja register“ või nutitelefoni versiooni suvandist „Registreeru“. Pärast loendi loomist saavad kasutajad luua linkide või e-posti teel teistele kutseid osalemiseks ja koostööks, kuid neil peab olema aktiivne Amazoni konto.