Amazon, Wing ja Uber pakuvad USA droonidega suuremaid saateteenuseid.

Amazon, Wing ja Uber pakuvad USA droonidega suuremaid saateteenuseid.

seda Wall Streeti ajakiri loetles ja selgitab, kuidas praegu töötavad Ameerika Ühendriikide kolm parimat droonide kohaletoimetamise teenust. Amazon, Wing ja Uber on teerajajad ja neil on erinevused droonide kujunduses, lennu kõrgusel, kiirusel ja muudes. Ka hiiglasliku kullerfirma UPS alustas testimist, kuid seda ei mainitud.

DJI Mavic Mini: uued fotod ja droonide spetsifikatsioonid, mis sobivad peopessa

Alates 2016. aastast on Amazon testi Inglismaal Cambridge'is testis ettevõte enam kui 50 000 droonide disainikontseptsiooni, enne kui jõutakse täna kasutusel oleva kuusnurkse mudeli juurde. Kuue teraga, mis on jaotatud kaitsega teie keha ümber, on droonil vertikaalne start, kuid suurel kiirusel saab see oma nurka drastiliselt muuta, kaotamata tasakaalu.

Tagasilöök Tiivad, ettevõttel, mille taga on Google, kes oma disainile kõige enam tähelepanu pöörab, on kokku 14 propellerit, millest kaks on suured. Drooni suur erinevus on ka selles, kuidas see sihtpunkti jõudes käivitab toote köiega, ilma et peaks saadetise saamiseks maanduma. Ettevõte on töötanud testidega alates 2014. aastast Austraalias pärast 80000 uuringu läbimist vastavalt andmetele Wall Streeti ajakiri. Uuendustegevuse abistamiseks sõlmiti partnerlus FedExi ja farmaatsiaketiga Walgreens, mis alustavad teenuseid Virginias Christiansburgis.

A Uber millel on kõrgemat lendu võimaldavad droonid, mis on võimelised ulatuma kuni 182 meetrini, Amazonase oma on aga umbes 122 m ja Wing 60 m. Uberi lennukitel on ka teenindusraadiuse (5 km) tõttu kõige lühem tarneaeg, mis lubab pakkuda kuni 7-minutist tarnet. Kui arvestada lühima tarneajaga ja kaaluda teenust rakenduse kohta, võidab Wing, kiirus on kuni 112 km / tunnis.

IFood oli siin Brasiilias üks esimesi ettevõtteid, kes testis droonide saadetisi, tehes marsruudi Iguatemi kaubanduskeskusest Campinasse.

Via: DroneDJ Allikas: WSJ. (TagsToTranslate) droon (t) amazon (t) tiib (t) uber (t) laevandus (t) rakendus (t) rakendus (t) rakendus (t) ifood (t) laevandus droon (t) laevandus (t) laevandus (t) t) tehnoloogia (t) suundumused (t) lennukid