Jam Tangan Apple dicuri dari gudang Amazon

Amazoni töötajad varastavad ettevõtte laost 100 000 dollari väärtuses Apple Watchsi

Uudised Maci ja iPhone’i varastamisest Apple’i poodidest on peaaegu tavalised, kuna Apple’i kaubanduspind on suhteliselt kaitsmata ja sealsete kaupade kõrge väärtus on kurjategijate jaoks väga atraktiivne. Kas nĂĽĂĽd teate, mis on vähem levinud? Palju Apple’i kell varastatud laos Amazon.

Apple Watch varastati Amazoni laostMõned varastatud tooted Pilt: WDEL

Raadio andmetel see juhtuski WDEL: Delaware politsei leidis neli inimest, kes varastasid samaväärse 100 000 dollarit Amazoni laost Apple’i kellal. Neli kahtlusalust on jaemĂĽĂĽja palgal ja töötavad meeskonnana, et levitada kellasid (ja mõningaid tarvikuid) asukohast.

Operatsioon kestis mitu kuud ja muidugi nõudis kahtlusalustelt teatud spetsialiseerumist: kui peaksime lähtuma Amazoni täna müüdud Apple Watchide hindadest, võiksime järeldada, et olenevalt mudelist varastati 220–550 kellaühikut.

Delaware’i politsei arreteeris kolm neljast kahtlusalusest pärast Amazoni enda kaebusi; kuriteos osalenud neljas inimene põgenes. Osa varastatud kaupadest on tagasi saadud, kuid enamik neist on avastamata ja mĂĽĂĽakse kindlasti paralleelturgudel.

Vaadake, kas saate?

Cult of Maci kaudu