Amazoni uus teenus soovib pakkuda kõigile kasutajatele personaalset stilist

Amazon paneb seekord jälle panuse moesektorile, idee mootoriks on isikupärastamine. Sel nädalal teatas Ameerika ettevõte uue isikliku nõustamisteenuse käivitamisest, mis kasutab stilistide abil riideid, mis sobivad iga tarbija stiiliga.

Isiklikelt ostjatelt võetakse 5 dollarit kuus ja tellimiseks peate olema ka peaminister. Esialgu kutsus programm kasutajaid täitma vormi, milles kirjeldatakse üksikasjalikult nende eelistusi ja tegevusi. Üksikasju saab igal ajal muuta.

Selle tulemusena saavad tarbijad virtuaalse kasti, milles on kaheksa isikupärastatud tükki, mida saab enne tellimuse vormistamist eelvaateid kustutada ja redigeerida. Amazon pakub ka igale osale nädalast prooviperioodi ja kasutajad saavad valida, kas maksta pärast seda aega ainult selle eest, mida nad salvestavad.

Praegu on Personal Shopper mõeldud ainult naisklientidele, kuid tehnoloogia on kinnitanud, et meesversioon on väljatöötamisel.

Sel juhul on pakutav väärtus suunatud klientide võitmisele, kellel on vähem aega moele pĂĽhendumiseks, või teistele, kes soovivad teemale rohkem pĂĽhenduda, kuid tunnevad, et neil pole suurt stiilitunnetust. Idee omada mingisugust isiklikku “pildikonsultanti” võib aga olla väga ahvatlev enamiku kasutajate jaoks, kes kasutavad internetti oma riidekappide renoveerimiseks. Pange tähele, et täna mĂĽĂĽakse ĂĽle 25% kogu maailmas mĂĽĂĽdud rõivastest veebis.