Amazonil on pilvemälu jaoks uued piiramatud pakkumised

Piiramatu pilvemälu avab kasutajatele kõik pakkumised, mille ettevõte on teinud Prime’i lojaalsusprogrammi liikmetele kättesaadavaks. Neile, kes soovivad salvestada ainult fotosid, on Unlimited saadaval 11,99 dollari suuruse aastatasu eest. Neile, kes soovivad salvestada erinevat tĂĽĂĽpi faile, lisaks fotodele, nagu videod, muusika või dokumendid, on teenuse aastane hind 59,99 dollarit. Mõlema variandi puhul on võimalik teenust kolm kuud tasuta testida.

Uue pakkumisega tugevdab Amazon teiste ettevõtete konkurentsi sama segmendi toodetega, nagu Dropbox, Google või Microsoft, ning teeb piiramatu salvestusruumi kontseptsiooni kõigile kasutajatele kättesaadavaks. Kõige otsesemas konkurentsis piirduvad need võimalused teatud äriklientide või -tingimustega.

Näiteks Google Drive’i puhul pakub erakasutajatele kõige heldem variant 1 TB ja selle kuutasu on 9,99 dollarit. Microsoft OneDrive’is on tingimused identsed, kuid 1 TB valik on seotud Office 365-ga. Mõlemad ettevõtted liitusid ka tasuta pakkumisega, mis tagab failide pilves hoidmiseks 15 GB ruumi.

“Enamikul inimestel on kõik sĂĽnnipäevad, pĂĽhad ja igapäevased hetked salvestatud erinevatesse seadmetesse ja nad ei tea, kui palju gigabaiti neid kõiki vaja on,” ĂĽtles Amazoni Cloud Drive’i direktor Josh Petersen TechCrunchi viidatud avalduses. “Tänu kahele uuele plaanile, mida täna tutvustame, ei pea kliendid panipaikade pärast muretsema,” lisas sama vastutav isik.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi