AMD kuulutab välja Blenderi fondi arenduse meeskonna “Patroon”

Sel kolmapäeval (23) liitus PT kaitsjate meeskonnaga veel ĂĽks suurettevõte Blender Sihtasutuse arendamine, selle valitud kontserni “paksendamine”.

Kuulutatud fondi ametlikus Twitteris Oh jumal on nĂĽĂĽd osa sihtasutusest “Protector”, nii et ĂĽhendage jõud EpicGames ja NVIDIA, viimane teatab oma sissekandest selles ammendavas artiklis, et saaksite seda uurida.

„Täna liitub AMD patenditasandil Blenderi Fondi Arengufondiga. Investeerime ĂĽldisesse arendusse, Vulkani rändesse ja oma kasutajate toetatava AMD-tehnoloogia säilitamisse. Tänan teid väga!”

Varsti pärast seda oli AMD ametlik Twitteri kord luua säuts, mis rääkis selle sisenemisest sihtasutusse.

“AMD on uhke, et ĂĽhineb Blenderi fondi arendusfondiga” Patroonina “, aidates kaasa Blenderi suurepäraste avatud lähtekoodiga tööriistade edule ja hoides AMD-tehnoloogiat kõigi kasutajate poolt hästi toetatud.”

Patrooni tase (patroon või patroon) tähendab, et AMD eraldab aastas vähemalt 120 tuhat eurot (praeguses ümberarvestuses umbes R40 5 tuhat dollarit).

Jällegi näeme suuri ettevõtteid, kes investeerivad “rahajõgesid” avatud lähtekoodiga projektidesse, näiteks Blender, Krita jt. Lõpuks mõistsid nad selliste tööriistade suurt potentsiaali ja tegid seega kuulsa “Win-Win”, kus kõik võidavad ja ajavad projekti kasvu.

See artikkel ei lõpe siin, jätkake ideede vahetamist meie foorumis.

Ma ootan sind järgmine kord, kallista.