AMD tegevjuht kinnitas uue NAVI arhitektuuriga graafikakaardi

AMD praegune president ja tegevjuht Lisa Su kinnitas ettevõtte aktsionäride koosolekul, et riistvara turul liikus mitmeid kuulujutte.

Lisa Su selgitas, et AMD töötab juba NAVI-kaartidega, mis kasutavad ettevõtte uut 7nm kiipi. Juba mõnda aega on kuulujutud näidanud, et AMD töötab välja oma GPU uue põlvkonna uut mudelit. AMD tegevjuhi kinnitusel on see esimene kord, kui ettevõte pöördub selle seadme poole ametlikult.

Näeme, et kuulujutud saavad kinnitust iga päev, andes sellele spekuleerimisele veelgi suurema jõu. Uus GPU asendab tõenäoliselt praeguse Radeon VII liini, mis on keskendunud suure jõudlusega segmendile. Kuulujutud näitavad, et teie koodinimi on “Navi 12“Kuid Lisa Su ei avaldanud täiendavat teavet, vaid kinnitas, et ettevõte töötab seadmetega, täpsustamata.”

Piirkonna analüütikud usuvad, et suure jõudlusega segmendis olev NAVI-kaart (mis on Radeon VII-st parem, nimetatakse tõenäoliselt RX 5800 XT-ks) ja peaks selle välja laskma hiljem sel aastal.

Huvitav on meeles pidada, et Computex 2019 ajal triivis kliima Lisa Su ja Nvidia tegevjuhi Jensen Huangi vahel. Huang kritiseeris Radeon VII GPU-d tehnoloogia mittetoetamise eest Kiirte jälgimine. Sel ajal keeldus Lisa Su kommentaaridest ja vastas ainult, et AMD esitab selle aasta plaanide kohta täpsemat teavet. Ilmselt on Ray jälgimine hädavajalik ja AMD ei jää tõenäoliselt konkurentidest maha. Kõik viitab sellele, et nende uued Navi GPU mudelid toetavad seda tehnoloogiat.

Kas ootate uut AMD GPU mudelit?

Ole osa meist Diolinux Plus foorumja hoidke end kursis viimaste uudistega. Kuni järgmise postituseni SÜSTEEMAATILISELT! ?

Allikas: TechPowerUp.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.