Arendajad osutavad probleemidele seoses sellega, kuidas Apple rakenduse prooviversioone pakub

American App Store purustas mustal reedel rekordilise kasumi

A Must reede sellest on saanud üks peamisi tähtpäevi kauplejatele kogu maailmas, kuid see on osutunud ka väga tulutoovaks sündmuseks neile, kes füüsilisi tooteid ei müü: arendajad saavad ka pakkumispäeval väga hästi hakkama tarbijate needustega. Need tõendid on uus uuring, mille on välja andnud Anduritorn.

Ettevõtte sõnul Must reede 2018 toodab kaks maailma parimat rakenduste poodi a App Store ja Google Play ühe päeva jooksul teenitud tulu absoluutne rekord. Arvestades ainult USA turgu, kulutavad tarbijad 75,9 miljonit dollarit kahes kaupluses kokku.

Tower Sensor: tulu rakenduste poodidest mustal reedel

Suurim osa sellest summast tuleb App Store'ist, mille tulud olid 52 miljonit dollarit ainult reedel (11/23). See on märkimisväärne kasv seoses Must reede 2017, kui Ma Ameerika Ameerika kauplustes kulus 39,5 miljonit USA dollarit.

Isegi 2017. aasta jõulud jäävad meetrikast maha: sel korral kulutavad tarbijad USA rakenduste poele 39,8 miljonit dollarit. Jõule peetakse arendajatele üheks kõige kasulikumaks kuupäevaks, sest sel päeval aktiveerivad miljonid tarbijad uusi seadmeid ja ostavad seega uusi rakendusi.

Sensor Tower kannab ka summat, mida kaalutakse kogu maailmas, välja arvatud USA: selle riigi App Store'i jaoks kulutati 117,3 miljonit USA dollarit, mis andis kogu maailmas kokku 169,3 miljonit USA dollarit, mis tähendab 2017. aastaga võrreldes 18,4% kasvu.

Ettevõtte sõnul on selle muljetavaldava jõudluse põhjuseks peamiselt mängud: mängude arendajad on pakkunud oma pealkirjadele ja rakendusesisestele ostudele olulisi allahindlusi, nii et 68% kulutustest Must reede täpselt selles rakenduste kategoorias. Reede on ka mobiilimängude tulude absoluutne rekord rakenduste poodide ajaloos.

Teisisõnu on turg kuumem kui varem. Kas ta suudab taas kiirust hoida?

läbi Apple World Today